Menu

Rosyjski. Testy Gramatyczno-Leksykalne Dla Początkujących (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362482382 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Olszewska, Magdalena 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 126 
  • Rok wydania 2011 

Opis


Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących:

- ponad 50 zagadnień gramatycznych
- ponad 1500 wyrażeń, zwrotów i kolokacji
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty
- 200 najróżniejszych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
- indeks zagadnień gramatycznych i tematów

Testy gramatyczno-leksykalne adresowane są do wszelkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka rosyjskiego: poszerzyć słownictwo i opanować podstawy gramatyki. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo i zagadnienia gramatyczne na poziomie początkującym (A1-A2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Książka adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i i wszelkich uczących się języka rosyjskiego we własnym zakresie. Opracowana została z myślą o samoukach, a także tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego słownictwa rosyjskiego. Podręcznik może być pomocny nauczycielom - do użycia w trakcie lekcji albo zajęć jednostkowych. Zbiór testów sugerowany jest wszystkim, którzy chcą poznać albo przypomnieć sobie wydajnie utrwalić poszczególne zagadnienia gramatyczne, a także zwroty w języku rosyjskim.

Podręcznik obejmuje 200 najróżniejszych ćwiczeń podzielonych na 50 testów. Najróżniejsze zadania, np. Krzyżówki, zadania wielokrotnego wyboru urozmaicają naukę. Każdemu zadaniu zostało przypisane zagadnienie gramatyczne albo temat leksykalny. Na końcu książki znajduje się indeks wszelkich zagadnień, a także tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.