Menu

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego - Edgar Allan Poe, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak (MP3)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375618570 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Język angielski

Poziom B2

uwielbiasz czytać prawidłowe powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie wyśmienite połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Groza, horror i fantasy, czyli jak miło i przyjemnie doskonalić swój angielski

Edgar Allan Poe jest uważany za jednego z prekursorów powieści grozy, horroru, ale także science-fiction i fantasy, a także powieści detektywistycznej. Jedna z kluczowych postaci amerykańskiego romantyzmu - stworzył podwaliny współczesnej kultury lubianej. Większość jego wczesnej twórczości wpisuje się w nurt literatury gotyckiej. Po sukcesie w USA stał się znany także w Europie, a to za sprawą perfekcyjnych przekładów jego wierszy autorstwa Charlesa Baudelaire’a. Z kolei postać C. Auguste’a Dupina, detektywa-amatora z przebłyskami nadzwyczajnej refleksji, wnikliwej obserwacji i zdolności wczuwania się w psychikę złoczyńcy, dała mu zasłużoną renomę ojca kryminałów.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.


bezpłatny fragment:
Posłuchaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.