Menu

Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde - Stevenson Robert Louis, Fihel Marta, Jażyński Marcin, Komerski Grzegorz (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375618549 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Robert Louis Stevenson, Marta Fihel, Marcin Jażyń 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Język angielski Poziom B2-C1 uwielbiasz czytać prawidłowe powieści a równocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie wspaniałe połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde przyswajasz świeże słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo.

Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki. Czytanie tekstów po angielsku to najkorzystniejsza metoda nauki angielskiego. SŁUCHAJ - pobierz gratisowe nagranie oryginalnego tekstu Strange Case of Dr.

Jekyll and Mr. Hyde dostępne na poltext.pl/pobierz Czytaj jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę. ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów; w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznej poznasz struktury i zagadnienia językowe; dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu; odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych odnajdziesz w kluczu na końcu książki.

Przekonaj się, iż nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć. POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY Doktor Henry Jekyll - szanowany neurolog pragnący odkryć zależność pomiędzy wewnętrznym złem i prawidłowem a leczeniem chorób.

Dzięki substancji z rzadkiego amazońskiego kwiatu, udaje mu się oddzielić własne sprzeczne osobowości. Miastem wstrząsają brutalne morderstwa, a nazywające siebie Edwardem Hydem zło tkwiące w doktorze staje się niemal odrębną postacią i zyskuje coraz obszerniejszą siłę.

Trudno uwierzyć, iż Jekyll i Hyde to dwie osoby żyjące w jednym ciele. *** Marta Fihel - anglistka, nauczycielka z wieloletnim stażem. Współautorka książek do nauki języka angielskiego i słowników. Marcin Jażyński - Doktor filozofii UW.

Dysertacja doktorska pt. "praktyczna architektura umysłu a mózg, ciało i środowisko" pod kierunkiem prof. Jacka Hołówki, 2008. Zajmuje się kogniywistyką, reżyseruje filmy animowane. Współpracuje z Collegium Civitas, a także Gimnazjum społecznym w Milanówku.

Uczy filozofii, logiki i filmu animowanego. Grzegorz Komerski - absolwent filozofii i, tłumacz, współautor książek do nauki języka angielskiego. Prowadzi blog komerski.pl, poświęcony historii języków i etymologii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.