Menu

Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. (opr. miękka)

Cechy produktu

 • ISBN 9788328337589 
 • Oprawa miękka 
 • Autor Zaremba Ewa 
 • Wydawnictwo HELION 
 • Ilość stron 224 
 • Rok wydania 2017 

Opis

Już nieobcy język obcy!
 • Skuteczne przygotowanie, czyli zobacz, dlaczego przerywasz naukę albo tkwisz w miejscu i skąd czerpać świeże siły
 • Motywacja, czyli dowiedz się, jak maksymalnie podkręcić swój stan psychiczny, byś nie mógł powstrzymać się przed uczeniem
 • trafne techniki uczenia się, czyli wybierz to, co zadziała właśnie w Twoim przypadku

Nauka języków obcych większości z nas nie przychodzi prosto. Nie jestnieraz ani przyjemna, ani sprawna, mimo wkładania obfitego wysiłku i wydawania niemałych pieniędzy na pomoce naukowe czy lekcje. Poza tym trwa, a obietnice "nauki w miesiąc" jakoś się nie sprawdzają. Za granicą dopada nas nagły, paraliżujący lęk, zapominamy najprostszych słów nawet w hotelu czy restauracji, nie mówiąc już o bardziej wymyślnych sytuacjach wymagających konwersacji z innymi. Skąd biorą się te obawy i czy da się w ogóle opanować choć jeden język obcy na tyle,luźno się nim posługiwać? Jak dokonali tego ci szczęśliwcy, którym się udało?

Na tego typu pytania ochoczo i szczegółowo odpowie Ci autorka tej książki. Dowiesz się od niej, że opanowanie języka obcego wymaga dobrego przygotowania samego siebie, zanim jeszcze usiądziesz nad słówkami czy gramatyką - jest jak zagruntowanie płótna przed malowaniem obrazu, czyli nieodzowne. Pełne użytecznych rad i ćwiczeń rozdziały dotyczące motywacji, oparte o twarde wyniki badań psychologicznych, pozwolą Ci w końcu przestać odkładać naukę na później. Trzeba również wiedzieć, jak radzić sobie z pułapkami, problemami i marazmem, które przecież dopadają każdego. Po lekturze tej książki, wyekwipowany w bogactwo taktyk, będziesz mógł wreszcie produktywnie się uczyć - i kto wie, może szybko uznasz, iż jeden język obcy to za niedużo...

 • Utrzymywanie wysokiego poziomu motywacji i wytrwałości.
 • Poznanie przychylnych dla mózgu metod i strategii nauki oraz dobranie ich do preferowanego stylu uczenia się.
 • profesjonalne kontrolowanie własnej psychiki.
 • Właściwe przygotowanie umysłu.
 • odporność na zniechęcenie i nudę w nauce.
Nauka każdego języka powinna być dla Ciebie przyjemnością i zabawą. I dzisiaj może tym być!
Ewa Zaremba napisała najpełniejszy tekst, jaki znam, na temat tego, jak biegle opanować język obcy. Najpierw dowiesz się, jak adekwatnie przygotować się do nauki. Następnie poznasz sposoby wykształcania właściwych nawyków i pokonywania ograniczających przekonań. Możesz wyraźnie więcej, niżeli myślisz! W końcu odkryjesz, jak to wszystko zrobić prędko i wydajnie. Ta książka pomoże Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz być... I to szybko.
dr psychologii Kevin Hogan, autor The Science of Influence i Irresistible Attraction


Ewa Zaremba jest anglistką (UW) z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, tłumaczeniach literackich i symultanicznych. Jest także psychologiem ogólnym (SWPS) i absolwentką podyplomowej psychologii społecznej (SWPS), a także certyfikowaną trenerką NLP i certyfikowaną trenerką rozwoju osobistego (Life Coach) z wieloletnim doświadczeniem w indywidualnej pracy coachingowej i terapeutycznej. Obecnie kieruje firmą MASTERS, która proponuje coaching językowy i osobisty, szkolenia z dziedziny szybkiego i sprawnego uczenia się, samodoskonalenia i motywacji oraz prowadzi Szkołę Językową Masters.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.