Menu

Testy z angielskiego To Ci się przyda Środki językowe - Kosonocka Lidia, Radej Filip (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364211737 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Filip Radej|Lidia Kosonocka 
  • Wydawnictwo Preston Publishing 
  • Ilość stron 238 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Chcesz skutecznie wzmocnić swoją świadomość językową? Szukasz niebanalnych materiałów do ćwiczenia języka? To Ci się przyda! Nasza książka umożliwi Ci wyśmienity trening językowy na najróżniejszych poziomach. Dzięki niej zweryfikujesz i ugruntujesz wiedzę nabytą w szkole oraz na kursach językowych.

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza składa się z 30 rozdziałów na poziomie podstawowym, dzięki temu zaplanujesz systematyczną pracę. Jeżeli przygotowujesz się do testów na poziomie zwiększonym lub jesteś miłośnikiem języka angielskiego, zajrzyj też do drugiej części książki.

Czekają tam na Ciebie pokaźniejsze wyzwania. – ćwiczenia ze słowotwórstwa rozwiną zasób słownictwa i sprawdzą poprawność ortograficzną – tzw. Duale pomogą zgłębić wiedzę z zakresu leksyki – dobieranie luk w tekście rozbuduje znajomość języka angielskiego – minidialogi sprawdzą, czy reagujesz w sposób zrozumiały, adekwatnie do sytuacji komunikacyjnej – tworzenie parafraz wzbogaci Twoje wypowiedzi i poszerzy zakres użytkowanych konstrukcji językowych – tłumaczenia umocnią pewność siebie w przekazywaniu danych – dopasowywanie synonimów zweryfikuje znajomość znaczenia wyrazów – uzupełnianie zdań pomoże ocenić przygotowanie pod kątem gramatycznym Testy z angielskiego.

Środki językowe. To Ci się przyda to perfekcyjna pomoc równocześnie dla maturzystów, samouków, osób ubiegających się o dokumenty językowe, jak i dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminów z języka angielskiego.

Tytuł wcześniej publikowany jako "Matura z angielskiego. Środki językowe. To Ci się przyda".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.