Menu

Wielka gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami - Aleksandra Borowska (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366053595 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Aleksandra Borowska 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2018 

Opis

poręczne repetytorium gramatyczne dla każdego! dostępne omówienie wszystkich ważnych zagadnień, aż 400 ćwiczeń utrwalających oraz wyraziste przykłady zastosowania teorii w praktyce.
znaczna gramatyka języka angielskiego
- wyczerpujące i przystępne omówienie wszelkich zagadnień gramatycznych,
- dla osób początkujących i progresywnych (od A1 do C1),
- informacja o poziomie każdego z zagadnień,
- blisko 400 ćwiczeń sprawdzających z kluczem odpowiedzi,
- rozbudowane przykłady zastosowania teorii w praktyce,
- materiał wymagany do FCE, CAE, egzaminów i matury,
- specjalne zadania podsumowujące, testy poziomujące, a także poręczny indeks zagadnień.
spora gramatyka języka angielskiego umożliwia poznanie i przypomnienie sobie wszelkich zagadnień gramatycznych koniecznych do płynnego i luźnego posługiwania się językiem angielskim. Książka przejrzyście i zrozumiale objaśnia najistotniej złożone struktury gramatyczne i uczy posługiwania się nimi w praktyce.
Ponad 130 zagadnień obejmuje jednocześnie podstawowe, jak i bardziej zaawansowane tematy, m.in. Wszystkie czasy gramatyczne, przedimki, przyimki, następstwo czasów, inwersję czasownika, zdania warunkowe mieszane, stronę bierną. Teoretyczne objaśnienia gramatyki ilustrują liczne przykłady zastosowania reguł w praktyce.
obszerny komplet blisko 400 różnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi efektywnie utrwala wiedzę. Dodatkowe zadania podsumowujące pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału i śledzenie postępów w nauce, a testy poziomujące pomagają określić swój poziom i zespoić zagadnienia do stopnia znajomości języka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.