Moje konto
  • Pompa Gardena 01481-20 3600 l / h Pompa Gardena 01481-20 3600 l / h

Pompa Gardena 01481-20 3600 l / h

0 ofert z 0 sklepów

Producent Gardena WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Gardena

Popularne produkty z kategorii Pompy ogrodowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentGardena

Dlaczego nie wykorzystać darmowej deszczówki lub wody ze studni do podlewania ogrodu bądź w domowej toalecie albo pralce? Kompaktowy produkt GARDENA hydrofor 4000/4 electronic plus doskonale nadaje się do zastosowań przenośnych i stacjonarnych - gdziekolwiek jest potrzebny.

Dzięki kilku wbudowanym funkcjom jest wygodny w użyciu i bezpieczny. Zintegrowany układ elektroniczny wyposażony np. w przycisk automatycznie włącza hydrofor, gdy pojawia się zapotrzebowanie na wodę, po czym automatycznie go wyłącza.

Zabezpieczenie przed pracą "na sucho" zapobiega uszkodzeniu pompy, gdy skończy się przepompowywana ciecz. Hydrofor zawiera wbudowany filtr o dużej pojemności, który zapobiega przedostawaniu się do niego piasku i zanieczyszczeń mogących powodować usterki.

Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu nie jest wymagane żadne wstępne zewnętrzne filtrowanie. Blokada przepływu wstecznego zapobiega wysychaniu węża po przerwie w pracy lub po zdemontowaniu pompy. Kolejna zaleta: dzięki wodzie pozostałej w wężu czas potrzebny do rozpoczęcia kolejnego cyklu pompowania po ponownym uruchomieniu znacznie się skraca.

Pompa jest wykonana wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jest bardzo wydajna, a jednocześnie cicha. Niewymagający konserwacji silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym włącza się błyskawicznie i efektywnie pompuje wodę pod ciśnieniem.

Duży otwór wlewowy ułatwia napełnienie pompy przed uruchomieniem. Gumowe stopki zapewniają stabilność oraz redukują hałas i drgania podczas pracy. Dwa wyjścia (jedno z nich na ruchomym przegubie) umożliwiają jednoczesną pracę dwóch przyłączonych urządzeń.

W razie nadchodzących mrozów pompę można łatwo opróżnić przy użyciu śruby spustowej. GARDENA myśli o wszystkim. Oszczędność energii i komfort obsługi Elektroniczny włącznik hydroforowy automatycznie włącza pompę, gdy pojawia się zapotrzebowanie na wodę, po czym automatycznie ją wyłącza.

Automatycznie, wygodnie i energooszczędnie. Ochrona przed zanieczyszczeniami Hydrofor zawiera wbudowany filtr o dużej pojemności, który zapobiega przedostawaniu się do pompy piasku i zanieczyszczeń. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu nie jest wymagane żadne wstępne zewnętrzne filtrowanie.

Zabezpieczenie przed pracą "na sucho" Zintegrowane zabezpieczenie przed pracą "na sucho" chroni pompę przed uszkodzeniem, zatrzymując jej działanie w przypadku braku wody lub jej zbyt niskiego poziomu.

Bezpieczeństwo i szybka gotowość do pracy Wbudowany zawór zwrotny zapobiega pracy "na sucho" węża po wymontowaniu pompy oraz skraca czas potrzebny do rozpoczęcia kolejnego cyklu pompowania po ponownym uruchomieniu.

Cicha praca podczas pompowania Gumowe stopki zapewniają stabilność oraz cichą pracę i małe drgania podczas pracy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też