Menu

TomTom GO Professional 620 EU

Cechy produktu

  • Producent TomTom 
  • Mapy Europa 

Opis

GO PROFESSIONAL 620 fachowe urządzenie nawigacyjne dedykowane dla obszernych pojazdów. Usługa TomTom Traffic poprzez smartfon Dożywotnie usługi TomTom Traffic i Fotoradary asygnowane UM-y dla ciężarówek i autokarów Aktualizacje przez sieć Wi-Fi® Planowanie tras dla ciężarówek, autokarów, samochodów dostawczych i osobowych Wiadomości ze smartfonu Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Planowanie trasy z MyDrive Dożywotnie mapy profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla wielkich pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy przypasowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej szybkości ciężarówki, autokaru albo samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej produktywną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane poręczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

producent TomTom skrupulatnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz również skorzystać z mapy,wyszukać pobliskie miejsca. Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już niezbędny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek oznajmia o dostępności nowych aktualizacji — starczy złączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta zezwala na bezpieczniejszą jazdę, zawiadamiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie często dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które zawiadamia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany, a także czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla obszernych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla sporych pojazdów przystępne za darmo poprzez cały czas wykorzystywania produktu umożliwiają wybieranie najbardziej stosownych tras z precyzyjnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków równocześnie na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach przystępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.