Menu

TomTom GO Professional 6250 EU

Cechy produktu

  • Producent TomTom 
  • Przekątna ekranu 6 "
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
  • Mapy Europa 

Opis

Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 WiFi EU ( dożywotnia aktualizacja ) mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla dużych pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru albo samochodu dostawczego zapewniające bezpieczniejszą, bardziej skuteczną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Asygnowane praktyczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

firma TomTom starannie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, aby sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz też skorzystać z mapy,wyszukać pobliskie miejsca. Aktualizacje przez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z zaimplementowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek oznajmia o przystępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta zezwala na bezpieczniejszą jazdę, oznajmiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie nieraz dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które powiadamia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany i czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla znacznych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla obfitych pojazdów dostępne za darmo poprzez cały czas użytkowania towaru zezwalają na wybieranie najmocniej optymalnych tras z skrupulatnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic wysyłka w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków zarówno na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic przystępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z zaimplementowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupienie się na drodze bez sięgania po smartfon.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym Urządzenie TomTom GO PROFESSIONAL pozwala pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić pojazd dzięki funkcji dzwonienia z zestawem głośnomówiącym. Starczy skonsolidować urządzenie nawigacyjne ze smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth®, by wyświetlać na ekranie dane o połączeniu.

Trzymaj ręce na kierownicy i wzrok na drodze. Planuj z aplikacją MyDrive Spokojnie zaplanuj trasę przy pomocy aplikacji TomTom MyDrive o każdej porze i w dowolnym miejscu, co pozwoli zaoszczędzić czas w trakcie jazdy.

Uwzględniaj preferowane drogi albo postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki. Ruchomy uchwyt magnetyczny Specjalny magnetyczny uchwyt przystępne mocowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL.

Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek możesz momentalnie wkładać i wydobywać z uchwytu jedną ręką. Znajdź wyśmienite miejsce w kabinie, mocując uchwyt do przedniej szyby albo deski rozdzielczej. Karta SIM i komplet transferu informacjiDokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i uzyskuj aktualne dane drogowe TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny.

Karta SIM i zestaw transferu informacji są załączone do urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, co oznacza, iż już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe jednocześnie w kraju, jak i za granicą.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.