Menu

TomTom Via 52 EU

Cechy produktu

  • Producent TomTom 
  • Przekątna ekranu 5 "
  • Rozdzielczość ekranu 480 x 272 px
  • Mapy Europa 

Opis

TOMTOM VIA 52 Urządzenie TomTom VIA 52 pozwala na planowanie w czasie rzeczywistym tras, które pozwolą ominąć korki. Korzystaj z zestawu głośnomówiącego, aplikacji MyDrive i usług w czasie rzeczywistym, podłączając bez problemu swój smartfon za pomocą technologii Bluetooth®. Aktualizacje map i dostęp do usługi TomTom Traffic są bezpłatne przez cały okres eksploatacji urządzenia. 5-calowy ekran dotykowy.
Â
Funkcje
Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic

niezwykle dokładne dane o ruchu drogowym zezwalają na urządzeniu TomTom VIA zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki. Korzystaj z aktualizacji w czasie rzeczywistym od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najkorzystniejszą trasę.


Dożywotnie mapy

sprawdź, czy masz najnowsze mapy, podłączając urządzenie TomTom VIA do komputera. Na każdy kolejny sezon udostępniamy nowe mapy zawierające zmiany na drogach i zaktualizowane informacje o ograniczeniach szybkości. Pobieraj te aktualizacje gratisowo poprzez cały okres wykorzystywania urządzenia.


3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary

Ostrzeżenia wyświetlane z wyprzedzeniem w urządzeniu TomTom VIA informują o zbliżaniu się do fotoradaru i przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz pobierać zaktualizowane lokalizacje fotoradarów poprzez 3 miesiące bez dodatkowych kosztów.


TomTom MyDrive

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych â€" bez względu na czas i miejsce â€" ze smartfona, komputera lub tabletu. Urządzenie TomTom VIA pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.


Usługi TomTom w smartfonie

Aktywuj usługi TomTom, podłączając smartfon przy pomocy technologii Bluetooth®. Urządzenie TomTom VIA korzysta z transmisji danych smartfona, by zapewnić informacje drogowe w czasie rzeczywistym, aktualizacje fotoradarów i zawartość aplikacji MyDrive. Przede wszystkim usługi TomTom pobierają mniej aniżeli 10 MB informacji miesięcznie.


Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Prowadź bezpieczniej, dzwoniąc i odbierając połączenia za pomocą głośnika i mikrofonu w urządzeniu nawigacyjnym. Wystarczy,zintegrujesz telefon z urządzeniem TomTom VIA, korzystając z technice Bluetooth. Następnie odłóż na bok telefon i rozmawiaj bez niego.


Asystent pasa ruchu

Urządzenie TomTom VIA pozwala przygotować się do zjazdu albo skrzyżowania, wyraźnie prezentując pas jezdni, który należy zająć. Dzięki niemu już nigdy nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności nagłej zmiany pasa.


szybkie Wyszukiwanie

Po prostu zacznij pisać, a Twoje urządzenie TomTom VIA od razu wyświetli listę pasujących nazw ulic i miejsc. Wystarczy dotknąć żądanej pozycji, a urządzenie ekspresowo zaplanuje najlepszą trasę do celu.


bezpłatne aktualizacje oprogramowania

Nasze urządzenia nawigacyjne są ciągle polepszane. Podłączając regularnie urządzenie TomTom VIA do komputera, możesz pobierać darmowe aktualizacje oprogramowania. Uzyskasz nowe funkcje nawigacyjne, udoskonaloną skuteczność i uzupełniające opcje własnej konfiguracji. W zaledwie kilka minut.

artykuł
firma
Kod producenta
1AP5.002.02
EAN
0636926082525
Rozdzielczość ekranu
480 x 272
dane podstawowe
rodzaj nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne wyświetlacz Funkcje
Angielski
Arabski
Chorwacki
Czeski
Duński
Estoński
Fiński
Grecki
Hiszpański
Hiszpański (południowoamerykański)
Niemiecki
Polski
Portugalski
Portugalski (odmiana brazylijska)
Serbski
Słoweński
Andora
Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Islandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Madera
Malta
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Watykan
Węgry
obfita Brytania
Włochy
Asystent pasa ruchu
Asystent pasa skrętu
Asystent prędkości
Ekonomiczna trasa
Funkcja Traffic
Gdzie jestem?
informacje o fotoradarach
informacje o miejscach użyteczności publicznej
dane o ograniczeniach szybkości
Mapy 3D
Najkrótsza trasa
Najszybsza trasa
Odległość
Omijanie autostrad/dróg płatnych
Omijanie autostrad/promów/dróg płatnych
Planowanie trasy
Planowanie z celami pośrednimi na trasie
prędkość ruchu
Trasa krótka/szybka
Tryb samochodowy
Widok skrzyżowań
Wybieranie celu podróży: adres
Wybieranie celu podróży: POI
Wyszukiwanie według punktów POI
Wyświetlanie mapy
Wyświetlanie strzałki
Inne
Dożywotnia aktualizacja map
techniczne Zasilanie
Akumulator
kabel USB
Ładowarka samochodowa
Uchwyt samochodowy
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.