Menu

VORDON Vordon 4.5 EU

Cechy produktu

  • Producent VORDON 
  • Przekątna ekranu 4.5 "
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
  • Mapy Europa 

Opis

Nawigacja GPS Vordon 4,5" Bezpieczna droga do celu Podłącz i jedź! Nawigacja samochodowa Vordon 4,5" to progresywne urzadzenie, którego obsługa jest dziecinnie prosta. Wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu.

Dzięki nad wyraz instynktownemu interfejsowi szybko wyruszysz w trasę. Omijaj korki Z Vordon 4,5" wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób aby ominąć miejskie korki. Nawigacja na bierząco analizuje obecnie panujące warunki a nastepnie zmienia drogę tak, żeby móc swobodnie poruszać się po zakorkowanym mieście.

Oszczędzaj swój czas i paliwo. Pełne odblokowanie Urządzenie jest w pełni odblokowane. Oznacza to, że nie ma ograniczeń dotyczących instalacji mapy. Dzięki temu możesz instalować dowolne systemy nawigacyjne, takie jak AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap i cieszyć się ulubioną mapą.

Dzięki odblokowaniu nawigacja staje się niewielkim tabletem - możesz słuchać muzyki, oglądać filmy. To wszystko w tak komaktowym urządzeniu. Czas na multimedia podczas długiej podróży docenisz multimedialne funkcjonalności nawigacji Vordon.

kupując to kompaktowe urządzenie uzyskasz dostep do tysięcy gier, filmów, fotografii czy książek na wyciągnięcie ręki. Nawigacja obsługuje pliki muzyczne w modnych formatach audio (MP2, MP3, WAV, ACC, WMA), pliki graficzne w formatach JPG, JPEG, BMP i PNG i filmy w formatach MPEG 1/2/4, MJPG, H263 i H264.

Kto powiedział, że podróże muszą być nudne? Koniec z płaceniem mandatów! W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

wbudowany transmiter FM Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu za pomocą wbudowanego transmitera FM w GPS Vordon. Nieskomplikowane podłączenie pozwoli Ci cieszyć się Twoimi ulubionymi utworami przystępnymi łatwiej niż kiedykolwiek.

precyzyjna mapa Europy Nawigacja Vordon 4,5" ma wgraną jedną z najmocniej szczegółowych map Europy. Oparte są one na serwisie OpenStreetMap, który zapewnia dożywotnią, bezpłatną aktualizację. Chcesz przekonać się na własne oczy jak dokładne są mapy? Wejdź na www.openstreetmap.org.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.