Menu

Stadler Form Jasmine

Cechy produktu

  • Producent Stadler Form 

Opis

Stadler Form Jasmine Stadler Form Jasmine - i pachnie! Aromatyzer Stadler Form Jasmine - Charakterystyka Aromatyzer Jasmine, szwajcarskiej producenta Stadler Form, przeznaczony jest do stosowania z naturalnymi esencjami i olejkami eterycznymi.

ładny design, przyjemna w dotyku kauczukowa powłoka i oczywiście zapach powodują,wnętrza, w których się znajduje pełne są korzystnego samopoczucia. Doskonale stanie na wysokości zadania równocześnie w salonie, jak i w sypialni.

Kontrolki LED można przyciemnić lub w pełni wyłączyć, aby nie przeszkadzały w czasie snu. Jasmine wyróżnia nad wyraz cicha praca, tryb interwałowy pozwalający na pracę i stan spoczynku w rytmie 10 minut / 20 minut oraz automatyczne wyłączenie po wyparowaniu wody.

Czas pracy na jednym zbiorniku wynosi około 24 godzin. Aromatyzer Jasmine jest adekwatny do pomieszczeń o wielkości do 50 m2 / 125 m3 Stadler Form Jasmine - atrybuty urządzenia Moc: 7,2 Poj. Zbiorniczka: 100 ml Praca przerywana (10 min.

wł., 20 min. Wył.) Działa przez ok. 24 godz. Z jednego napełnienia (tryb interwałowy) Wielkość pomieszczenia: do 50 m 2 / 125 m 3 wymiary: 130 x 90 x 130 mm (szer. X wys. X dł....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.