Menu

Stadler Form Oskar BIG

Cechy produktu

  • Producent Stadler Form 

Opis

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza z linii Oskar BIG szwajcarskiej firmy Stadler Form. Nawilżacze producenta Stadler Form odpowiednie nawilżenie powietrza, ułatwiają oddychanie i polepszają samopoczucie mieszkańców. Nawilżacze Oskar BIG są oparte na technologii odparowywania wody z wewnętrznego zbiornika. Pozostały wyposażone w higrostat zezwalający na 5 stopniowe dostosowywanie poziomu wilgotności powietrza. Urządzenie posiada cztery wymienne filtry antybakteryjne w kasecie oraz kostkę z jonami srebra Iconic Silver Cube, dbającymi o czystość wody. Oskar BIG dodatkową funkcjonalność: p rzypomnienie o konieczności zmiany filtra. W momencie osiągnięcia niepokaźnego stanu wody w zbiorniku urządzenie samoczynnie wyłącza się. Nawilżacze Oskar BIG uwydatnia energooszczędność, cicha praca oraz cztery poziomy szybkości wentylatora. Tryb nocny pozwala na przygaszenie albo całkowite wyłączenie świecących na niebiesko diod. Dodatkowym atutem jest pojemnik na olejki zapachowe, dzięki któremy możemy także aromatyzować powietrze. Oskar doskonale sprawdza się w pomieszczeniach do 65 m ². Niepowtarzalna forma urządzenia, dbałość o detale tworzą wysokiej klasy, ergonomiczny a zarazem designerski towar.

Materiał: wysokiej jakości tworzywo, nogi z aluminium
wymiary:
47.0 x 29.0 x 20.0 cm
Waga: 3.9 kg
objętość: 6.0 l
Moc: 8 (eco) - 32 W
sprawność max: 480 g/h
Poziom hałasu: 25 - 46 dB
Wielkość pomieszczenia:
do 65 m ²
Gwarancja: 2 lata w serwisie "Door to door"
Nagroda: reddot design award 2013ponadto do produktu można dokupić zapasowy zestaw 4 filtrów w kasecie. Filtry w kasecie optymalną efektywność nawilżaczy ewaporacyjnych. Dzięki uzdatnianiu antybakteryjnemu, woda pozostaje czysta. Dla utrzymania higienicznego nawilżania oraz wysokiej produktywności, zaleca się wymieniać kasety co trzy miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.