Menu

Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video

Cechy produktu

  • Producent PHILIPS-AVENT 

Opis

Elektroniczna cyfrowa niania z zasięgiem do 50 m w pomieszczeniu i 300 m na otwartej przestrzeni, duży barwny wyświetlacz 3.5 ", dwukierunkowa komunikacja, 5 uspokajających kołysanek, lampka nocna, pomiar temperatury w pokoju dziecka, alarm wibracyjny, ekran aktywowany głosem, nadajnik zasilany bateryjnie i sieciowo, samoczynny podczerwony tryb noktowizyjny.

Korzyści: Prywatność i bezpieczeństwo (A-FHSS) - wyjątkowa funkcja parowania odbiornika pozwala nawiązać prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dopasowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są minimalne.

barwny ekran 8,9 cm (3,5"), zbliżenie 2x - dzisiaj możesz obserwować swoje dziecko równocześnie w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz.

Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki szerokiemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko.

Kołysanki, lampka nocna i pomiar temperatury Dwukierunkowa komunikacja i tryb wibracji Tryb energooszczędny z sygnalizacją połączeń - włącz tryb ECO,zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój.

Dzięki specjalnemu wskaźnikowi nadal będziesz mieć pewność, że łączność jest zachowana. Tryb ECO wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.