Menu

Motorola MBP 67 Connect

Cechy produktu

  • Producent Motorola 

Opis

Elektroniczna niania Motorola MBP 67 proponuje wysoką czułość mikrofonu oraz aktualny obraz z drugiego pokoju. Urządzenie ma możliwość transmisji dwukierunkowej i możliwość włączenia kołysanki. Dzięki łączności W-Fi nie trzeba posiadać specjalnego urządzenia odbiorczego.

Wszystko można sprawdzić w smartfonie właściwości: video kamera HD Wi-Fi pozwala na połączenie przez internet smartphona lub tabletu wideo monitor dogląda dziecka niezależnie od tego gdzie znajduje się rodzic mieści funkcję zoomu cyfrowego, podglądu nocnego na podczerwień oraz dwustronnej komunikacji Pozwoli sprawdzić w każdym momencie, co dzieje się z dzieckiem i komunikować się z nim Z połączeniem Wi-Fi działa poprzez zabezpieczony cloud o nazwie Hubble Aplikacja Hubble jest do dyspozycji za darmo dla przesyłania danych i inteligentnych powiadomień na smartphon, tablet czy komputer Wysyła ostrzeżenia na ruch, dźwięk Wskaźnik temperatury w pokoju dziecka Zabezpieczone szyfrowanie informacji Tryb eco Przesyłanie obrazu HD (720p) na odległość Mikrofon o wysokiej czułości Regulacja głośności Sterowanie przybliżaniem na odległość Kołysanki Manualne nagrywanie video i robienie fotografii

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.