Menu

Motorola Niania elektroniczna MBP 162 CONNECT

Cechy produktu

  • Producent Motorola 

Opis

Motorola Niania elektroniczna MBP 162 CONNECT

Wi-Fi Audio Monitor z nieograniczonym zasięgiem, sterowanie na kompatybilnych smartfonach i tabletach, dwustronna komunikacja.

Motorola MBP162 Connect to pierwszy bezprzewodowy Baby-Audio Wi-Fi monitor świecie. Łatwo można go obsługiwać przez aplikację w telefonie komórkowym. Podłącza się bezpośrednio do kontaktu, nie niezbędne są baterie albo kabel do ładowania.

doskonały towarzysz w trakcie podróży. Dzięki nocnemu podglądowi, dwustronnej komunikacji i możliwości pobrania kołysanek możesz prosto uspokoić swoje dziecko na odległość. Motorola MBP162 Connect ma nieograniczony zasięg dzięki Wi-Fi i łączy się poprzez zabezpieczoną aplikację Hubble App z Twoim smartfonem lub tabletem. Śledź intensywność głosową Twojego dziecka przy pomocy aplikacji,mieć pewność, że nie przegapisz jego pierwszych słów! Możesz obserwować pociechę podczas snu. Słuchaj każdego pisknięcia, gdziekolwiek.

atrybuty:

Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi: obsługa przez kompatybilny smartfon lub tablet

Zabezpieczone szyfrowanie danych

Jednostka dziecka zasilaniem sieciowym dla nietrudnego połączenia plug-n-go

Lampka nocna w jednostce dziecka

Mikrofon o wysokiej czułości

Wizualny wskaźnik poziomu hałasu

Dwustronna komunikacja

Regulacja głośności

Możliwość pobrania kołysanek

Niania wyśmienita do stosowania w domu i podróży: nieograniczony zasięg dzięki połączeniu Wi-Fi i bez martwienia się o żywotność – bateria z funkcją plug-n-go

Pracuje z aplikacją Secure Hubble dla Smart Nursery

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.