Menu

XBLITZ BABY MONITOR 2,4 GHZ KAMERA NIANIA ELEKTRONICZNA WI-FI

Cechy produktu

  • Producent VirtualEye 

Opis

XBLITZ BABY MONITOR Wi-Fi 2,4GHz DIODY IR 5m
NIANIA ELEKTRONICZNA Najważniejsze parametry Przeznaczenie

Z nianią elektroniczną XBLITZ BABY MONITOR możesz monitorować swoje dziecko w każdej sytuacji. Dostajesz urządzenie skonfigurowane i gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, nie wymaga instalacji. XBLITZ BABY MONITOR możesz zabrać ze sobą na wakacje czy w podróż i spać spokojnie nie martwiąc się o swoje pociechy. Możesz zobaczyć swoje śpiące dziecko bez konieczności stosowania sieci WiFi czy połączenia kablowego. Urządzenie Xblitz Baby Monitor może byćużytkowane do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub choćby do monitoringu zwierząt domowych.

Opis

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA GŁOSOWA


Nasłuch dźwięków z monitorowanego i możliwość komunikacji głosowej z dzieckiem. Naciśnij przycisk mikrofonu w monitorze, a dziecko usłyszy Twój głos.

kolorowy wyświetlacz 2,0 CALA TFT LCD


2 calowy wyświetlacz umożliwia komfortowy podgląd łóżeczka, jasność podświetlenia i czas po jakim ekran zostanie wygaszony (w trybie VOX), można ustawić w menu urządzenia.

ZASIĘG DO 260 METRÓW


Maksymalny zasięg w otwartym terenie w linii prostej to 260 metrów. Zasiąg słuszny w pomieszczeniach to maksymalnie 50 metrów (także pomiędzy piętrami, poprzez strop).

MONITOROWANIE TEMPERATURY


Kamera zaimplementowany czujka temperatury, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświetla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury trafnej dla snu Twojego dziecka.

ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI


Bezprzewodowa transmisja 2.4 GHz zagwarantuje niezakłóconą pracę, nadajnik i odbiornik są już ze sobą sparowane fabrycznie.

TRYB NOCNY


Urządzenie ma możliwość pracy w zupełnej ciemności dzięki doświetlaniu monitorowanego pomieszczenia za pomocą zaimplementowanych diod IR (światło podczerwone nie widzialne dla ludzkiego oka). Kamera odczytuje sygnał z zaimplementowanego czujnika i w razie zapotrzebowania przełącza się w tryb nocny. W całkowitej ciemności zasięg diod IR wynosi 5 metrów, co umożliwia podgląd całego pomieszczenia, a nie tylko łóżeczka dziecięcego.

MOBILNOŚĆ


Kamerę można po prostu postawić na szafce, zawiesić za uchwyt u góry obudowy lub przykręcić do ściany.

stabilnY SYGNAŁ


jednostajna i niezakłócona praca dzięki bezprzewodowemu połączeniu radiowemu.

8 zastosowanYCH KOŁYSANEK


przez naciśnięcie asygnowanego przycisku na monitorze można włączyć odtwarzanie kołysanek w pokoju dziecka, rządzenie posiada 8 zróżnicowanych melodii odtwarzanych kolejno jedna po drugiej.

TRYB CZUWANIA VOX


Domyślnie tryb ten jest wyłączony, można go uaktywnić w menu urządzenia. Polega on na wygaszenia ekranu, gdy w monitorowanym pokoju jest cicho i Twoje dziecko śpi spokojnie. W chwili, gdy dziecko zacznie płakać, ekran monitora się zapali. Czułość tego trybu można ustawić w menu (trzy stopnie), a także czas po jakim wyświetlacz samoczynnie zostanie wygaszony.

ZASILANIE


Kamera w pokoju dziecka musi być podłączona za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 230V, długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m.


Odbiornik LCD może być zasilany w dwojaki sposób:

  • za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 230V (długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m)
  • z zaimplementowanego akumulatorka. Zasilanie z akumulatorka zezwala na pracę do 8 godz, można zabrać ze sobą monitor np. Do ogrodu albo na taras i kontrolować sen dziecka w miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka 230 V
Specyfikacja technologicznaWidoczność w nocy: 5 m
Zasięg w otwartej przestrzeni: do 260 m
Zasięg w pomieszczeniu: do 50 m

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.