Menu

Niszczarka Wallner JP 520C - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Tel.(34)366-72-72 - sklep@solokolos.pl

Cechy produktu

  • Producent Wallner 
  • Pojemność kosza 53 l
  • Szerokość wejścia 270 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia ścinki 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Wallner używając kodu wallner3 w koszyku sklepu. Efektywna niszczarka do obfitego biura. Urządzenie zostało wyposażone w wygodny wyświetlacz LED, który wskazuje włączone funkcje niszczarki.

Niszczy: zszywki, spinacze, karty plastikowe, płyty CD. Automatyczny start/stop. Komfortowe uchwyty usprawniające przenoszenie niszczarkidodatkowy pojemnik do przechowywania dodatkowych worków na ścinki, oleju albo dokumentów do zniszczenia.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem. Optyczny wskaźnik napełnienia kosza / wyjętego kosza. Wyświetlacz LED - wskazuje włączoną funkcję niszczarki. Obudowa na kołkach. Wyjmowany pojemnik na ścinki. Konkretna obudowa metalowa.

Osobna szczelina do niszczenia płyt CD. Funkcja cofania. Użycie: obszerne biuro typ cięcia: ścinki wymiar cięcia: 4 x 40 mm Poziom bezpieczeństwa DIN 32757: 3 Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P4 ilość jednorazowo niszczonych kartek 70g/m2: 25 liczba jednorazowo niszczonych CD/DVD: 1 płyta liczba jednorazowo niszczonych kart kredytowych: 1 karta liczba jednorazowo niszczonych dyskietek: 1 dyskietka Szerokość szczeliny podawczej: 270 mm Moc: 495 W Poziom głośności: 58 db Kosz na ścinki: 53 l wymiary: 795 x 335 x 460 mm Waga netto: 44 kg Gwarancja na urządzenie: 2 lata Gwarancja na noże tnące: 2 lata automatyczny start/stop: tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak Funkcja cofania / rewers: tak ekran LCD: tak Osobna szczelina do niszczenia CD/DVD: tak Mechanizm niepodatny na zszywki: tak Metalowa obudowa na kółkach: tak Optyczny wskaźnik napełnienia kosza: tak Odrębny pojemnik do przechowywania worków itp.: tak przewód zasilający: tak Instrukcja obsługi w języku polskim: tak atest CE: tak Producent: Wallner Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.