Menu

Niwelator laserowy Nivel System NL200 + statyw SJJ1 + łata LS-24

Cechy produktu

 • Rodzaj laserowy 

Opis

Niwelatory laserowe Nivel System NL200 to prędkie i proste w użyciu narzędzia pomiarowe do realizacji prac poziomych - w środku pomieszczeń (z widoczną wiązką lasera), jak i na otwartych przestrzeniach (z wykorzystaniem czujnika).

intuicyjny panel użytkownika? włącz i pracuj!

Niwelacja nigdy dotąd nie byłą taka prosta. Dzięki NL200 każdy może dokonywać skrupulatnych pomiarów. Pozioma płaszczyzna laserowa, generowana przez niwelator stanowi referencję dla niwelacji. Sprzęt wspaniale zastępuję niwelator optyczny, pomiar jest jednoosobowy, a odczyt przewyższenia na łacie dokonujemy z najwyższą, milimetrową skrupulatnością. Jego solidną strona jest solidność i wytrzymałość na warunki atmosferyczne i sprawne akumulatorki, gwarantujące kilkadziesiąt godzin ciągłej pracy w terenie. Wszystko widać gołym okiem - czerwony odcień lasera jest na tyle intensywny, że zrzutowana na obiekt wiązka jest poprawnie widoczna choćby w odległości kilkudziesięciu metrów od stanowiska

Jeszcze pokaźniejszy zasięg działania - pracę na otwartej przestrzeni w odległości 300 m (średnica) pozwala na czujka laserowy, który upraszcza niwelację i unosi jej precyzyjność

szybkie samopoziomowanie - kompensator momentalnie i starannie poziomuje instrument, a alarm?poruszenia? niwelatora usuwa wykonywanie błędnych pomiarów, gdy instrument został nieumyślnie potrącony i rozpoziomowany

Jednoosobowa obsługa - do obsługi niwelatora i wyznaczania różnicy wysokości starczy tylko jedna osoba

Wszystko w pakiecie - niwelator dostarczany jest standardowo z grupą praktycznych akcesoriów, wspierających prace (detektor laserowy, uchwyt na łatę laserową, akumulatory, ładowarka, kufer transportowy)

Praca w każdych warunkach - potężne zabezpieczenie głowicy obrotowej chroni ten najważniejszy komponent niwelatora przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szczelna pokrywa spełnia normę IP64, zezwalając pracować w deszczu i kurzu

Niwelator NL200 posiada funkcję autopoziomowania, po włączeniu sprzęt sam spoziomuje się i natychmiast gotowy jest do pracy. Generowana wiązka czerwonego lasera jest bardzo dobrze widzialna, wyświetlona na ścianie wytwarza linię referencyjną dla prac poziomych. Podczas pracy z czujnikiem i łatą laserową uzyskujemy precyzyjny komplet niwelacyjny, pomiary dokonywane są jednoosobowo.

Sprzęt umożliwia pracę jednocześnie w środku jak i na zewnątrz. Sprzęt może być używany przy takich pracach jak wylewanie posadzek, czy niwelacja i przygotowanie powierzchni pod kostkę brukową, boisko, czy drogę, jak na dodatek przy wszystkich pracach wykończeniowych (sufity podwieszane, zabudowy, ścianki). W przypadku prac na zewnątrz i przy obszerniejszych zasięgach stosowany jest detektor laserowy, gwarantujący możliwość odbioru sygnału w zakresie 300 m (średnica pracy).

Niwelator zbudowany jest w oparciu o elektroniczny kompensator, likwidujący drgania i gwarantujący precyzyjnie poziomowanie płaszczyzny laserowej. Elektroniczny kompensator, w porównaniu z magnetycznym jest dużo bardzie staranny, niezwykle w przypadku pomiarów budowlanych gdzie teren może drgać wskutek pracy ciężkiego sprzętu. Dlatego również dzięki NL200 uzyskujemy pewne i dokładne pomiary. Sprzęt jest wytrzymały na działanie kurzu i wody, potwierdzony klasą IP64. Na dodatek głowica rotacyjna osłonięta jest szklanym korpusem, a obudowa lasera ma gumowe osłony chroniące przed uszkodzeniem wskutek uderzenia.

NL200 intuicyjny panel sterowania. Całość obsługi ogranicza się do dwóch funkcji: włącz i pracuj? wyłącz (robota skończona). Laser ma możliwość zasilania z baterii, akumulatorków, a także bezpośrednio z sieci. Całość uzupełnia kompaktowa pokrywa, dzięki temu laser jest funkcjonalny, przystępny w instalacji na budowie i przy transporcie.

użycia:

równanie terenu - niwelacja

prace murarskie - wewnętrzne i zewnętrzne (fundamenty, ścianki, wylewki, szalowanie)

prace brukarskie - realizowanie parkingów, podjazdów, tarasów

prace montażowe i wykończeniowe

prace instalacyjne - wyznaczanie linii przewodów, przenoszenie punktów prace stolarskie - meble, zabudowy

ogrodnictwo, rolnictwo

W zestawie

 • niwelator laserowy NL200
 • sensor laserowy RD400
 • uchwyt czujnika na łatę
 • tarczka laserowa
 • okulary laserowe
 • akumulatorki
 • ładowarka
 • kufer transportowy
 • statyw SJJ1
 • łata LS-24

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.