Menu

Niwelator laserowy Nivel System NL400 DIGITAL

Cechy produktu

 • Producent NIVEL SYSTEM 
 • Rodzaj laserowy 

Opis

Niwelator laserowy Nivel System NL400 to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie trafne jednocześnie do prac w środku pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach. Instrument służy do wyznaczania płaszczyzn poziomych, pochylonych, pionowych i, dzięki pionownikowi, pozwala określić pion albo kąty proste. Niwelator Nivel NL400 przeznaczony jest do prac ogólnobudowlanych.

Dzięki potężnemu wykonaniu i trwałości urządzenie gwarantuje kilkadziesiąt godzin ciągłej pracy w terenie, choćby w nieprzystępnych warunkach atmosferycznych. Model NL400 Digital jest wytrzymały na działanie kurzu i wody, potwierdzony klasą IP64. Co więcej, instynktowny interfejs i możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota sprawia, iż niwelator laserowy NL400 Digital jest prosty w obsłudze.

Nivel System NL400 Digital? nietrudne i szybkie pomiary

Niwelator NL400 ma funkcję autopoziomowania, które następuje od razu po włączeniu sprzętu, dzięki temu niwelator jest natychmiast gotowy do pracy. Generowana wiązka czerwonego lasera jest szczególnie dobrze widzialna, wyświetlona na ścianie kreuje linię referencyjną dla prac poziomych albo pionowych. Pomiary dokonywane są jednoosobowo, choćby podczas pracy z czujnikiem i łatą laserową. Funkcja skanowania pozwala na zawężenie wyświetlanej wiązki w zadanym zakresie, w ten sposób uzyskujemy referencyjną linię lasera jedynie tam, gdzie przeprowadzamy prace.

Dzięki budowie opartej o elektroniczny kompensator, w trakcie pracy niwelatora nie występują drgania, a poziomowanie płaszczyzny laserowej realizowane jest nad wyraz dokładnie. Elektroniczny kompensator, w porównaniu z magnetycznym jest dokładniejszy, stanowczo w sytuacji pomiarów budowlanych, gdzie teren może drgać wskutek pracy ciężkiego sprzętu. Dodatkowym zabezpieczeniem urządzenia jest, m.in. Szklany korpus umieszczony na głowicy rotacyjnej, z kolei pokrywa lasera ma gumowe osłony chroniące przed zniszczeniem mechanicznym.

Uniwersalny niwelator laserowy

Niwelator laserowy Nivel System NL400 Digital zezwala na pracę zarówno z wiązką poziomą, jak i pionową? płaszczyzna może być pochylana w jednym lub dwóch kierunkach. Dzięki czemu urządzenie może być stosowane, np. Przy niwelacji i przygotowaniu powierzchni pod wylanie posadzki lub kostkę brukową? gwarantując odprowadzenie wody zgodnie z zaprojektowanymi spadkami.

na dodatek, niwelator ma funkcję pionownika laserowego, który stanowi oś generowanej rotacyjnie płaszczyzny laserowej. Dzięki temu laser szczególnie dokładnie wpasowuje się podczas wykonywania prac prostopadłych albo przy przenoszeniu punktów. W sytuacji prac zewnętrznych dodatkowym ułatwieniem jest detektor laserowy, gwarantujący możliwość odbioru sygnału w zakresie 500 m (średnica pracy).

przeróżne prędkości obrotów głowicy wykorzystanie lasera jednocześnie przy pracach instalacyjnych w w środku budynku, jak i przy sterowaniu maszynami, gdzie wymagane są wyższe szybkości (600 obr/min). NL400 posiadają intuicyjny panel sterowania? funkcje lasera mogą być sterowane równocześnie z pokładu instrumentu, jak i za pośrednictwem pilota zdalnego sterowania. Standardowym wyposażeniem niwelatora laserowego jest czujnik z cyfrowym wskazaniem różnic wysokości, dzięki któremu pomiary są wykonywane dużo szybciej i bardziej dokładne.

pakiet niwelatora Nivel System posiada:
 • niwelator laserowy
 • detektor laserowy z uchwytem na łatę
 • pilot zdalnego sterowania
 • akumulatorki
 • ładowarka
 • dodatkowy zasobnik na baterie
 • tarczka laserowa
 • okulary laserowe
 • instrukcja obsługi
 • kufer transportowy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.