Nosidło N11 Banana Zaffiro Womar

Nosidło N11 Banana Zaffiro Womar

  • Cena od: 99
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Nosidło N11 Banana Zaffiro Womar

Wszystkie produkty WOMAR produkowane są wyłącznie w Polsce. Nosidełka WOMAR spełniają surowe Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209- 2:2006 i są rekomendowane przez Fundację „Dar dla Najmniejszych”. Zgodnie z przepisami poddawane są różnorodnym testom. Użyte do ich produkcji tkaniny posiadają certyfikaty Őko-Tex Standard 100 lub Certyfikat Higieniczny, gwarantujące bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka oraz najwyższą jakość użytych tkanin.

Nosidło N11 Banana Zaffiro Womar

Nosidełko posiada miękkie, wypełnione brzegi ze sznurkiem, który daje możliwość dopasowania nosidła do rozmiaru dziecka, a szeroki, stabilny pas gwarantuje komfort i wygodę noszenia. Nosidełko Banana różni się od chust wiązanych dostępnych na rynku łatwym sposobem zakładania oraz umieszczania dziecka w nosidełku, gdyż nie wymaga skomplikowanych akrobacji, jak w przypadku typowych chust. Jest to doskonałe rozwiązanie przy bardzo żywych, niecierpliwych maluchach.

Nosidełko wielofunkcyjne, przeznaczone dla dzieci o wadze od 3,5 do 13kg (od pierwszego dnia życia do 2 lat). Specjalne usztywnienie umożliwia noszenie dziecka w pozycji leżącej (szczególnie zalecanej przez lekarzy dla niemowlaków do 3 miesiąca życia), która nie obciąża kręgosłupa oraz w pozycji siedzącej (dla starszych dzieci). Odpowiednia budowa zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz ochrania maluszka przed nadmiarem bodźców z zewnątrz.

Idealne dla początkujących mam. Cechy
Wysokiej jakości, antyalergiczne tkaniny.System regulacji szerokości.Kieszonka na niezbędne akcesoria.Ergonomiczny, regulowany pas.Specjalne usztywnienie pod kręgosłupem dziecka.Duża, bezpieczna i łatwa w odpinaniu klamra.Szeroki pas gwarantujący komfort i wygodę noszenia.
Kolorystyka kolor 1 kolor 5 kolor 11 kolor 21

Skład surowcowy
Tkanina zewnętrzna: 100% bawełna lub 100% poliester
Tkanina wewnętrzna: 100% bawełna lub 65% poliester, 35% bawełna
Wypełnienie: 100% poliester lub 100% poliuretan Instrukcja czyszczenia
temperatura prania 40 st. Cnie chlorowaćnie wirowaćnie prasowaćnie czyścić chemicznie

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie