Moje konto
  • ZESTAW NOŻY STALOWO-CERAMICZNYCH MOLLER 7 ELE. [KS-7] ZESTAW NOŻY STALOWO-CERAMICZNYCH MOLLER 7 ELE. [KS-7]

ZESTAW NOŻY STALOWO-CERAMICZNYCH MOLLER 7 ELE. [KS-7]

0 ofert z 0 sklepów

Producent MOLLER WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Noże kuchenne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentMOLLER

Nowoczesny komplet 7 noży wykonanych ze stali pokrytej powłoką ceramiczną, która idealnie nadaje się do krojenia owoców, warzyw, mięsa, pieczywa. Dzięki powłoce ceramicznej krojony produkt nie przykleja się do ostrza.

Rękojeść powlekana silikonem, który zapewnia wygodne i pewne trzymanie nawet w wilgotnych dłoniach. Odporne na odkształcenia i przebarwienia. Nowoczesny wygląd i kolorystyka. Gustowne opakowanie wewnątrz wyłożone twardą pianką, całość zamyka się na magnes.

Komplet składa się z 7 noży: Nóż szefa kuchni 33cm (ostrze 20cm) Nóż do porcjowania 33cm (ostrze 20cm) Nóż do pieczywa 33cm (ostrze 20cm) Nóż uniwersalny 23cm ( ostrze 12cm) Nóż do pizzy 22cm (ostrze 11.5cm) Nóż do obierania 18cm (ostrze 9cm) Obieraczka do jarzynNoże pokryte warstwą ceramiczną nadają się idealnie do codziennego krojenia i siekania owoców, warzyw, pieczywa oraz mięsa bez kości.

Dzięki zastosowanym materiałom żywność nie nabiera metalicznego posmaku czy zapachu a owoce i warzywa nie brązowieją. Wygodne w użyciu. Ergonomiczne, antypoślizgowe uchwyty zapewniają wygodne i pewne trzymanie przy pełnej kontroli ruchów.

Specjalnie wyważona konstrukcja sprawia, że krojenie staje się przyjemnością.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też