Menu

Astrologia i zdrowie Hanna Bakuła

Cechy produktu

  • ISBN 9788366097162 
  • Autor Hanna Bakuła 
  • Wydawnictwo Item Publishing 
  • Ilość stron 90 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Od autora: W Ameryce dowiedziałam się, iż astrologia to poważna sprawa. (…) Wpadłam w to po uszy. Z kolei jako portrecistka mogłam pytać moje modelki i moich modeli o daty urodzenia. Z czasem nauczyłam się rozpoznawać poszczególne znaki i do dzisiaj niektóre wyłapuję bez błędów. W 1991 roku "Twój styl" zaproponował mi współpracę i na skutek czego powstały dwa poradniki: Jak stracić przyjaciół. Poradnik astrologii negatywnej i Jak zyskać przyjaciół. Poradnik astrologii pozytywnej. Do dziś są hitem wieczoru podczas najróżniejszych przyjęć. Na ich kanwie powstał mój żartobliwy poradnik astrologii medycznej, który posiada mnóstwo prawdy, a reszta jest żartem - bo śmiech to zdrowie. Są choroby, które atakują bardziej niektóre znaki, a pozostałe cierpią z innych powodów. Niniejszy poradnik ma pełnić z reguły funkcję głosu doradczego w sprawie wyboru mężczyzn, pań, dzieci, a nawet zwierząt naszego życia, jak dodatkowo partnerów w interesach. Świadomość tego, co nas czeka z chorowitym uparciuchem czy dwubiegunowym hipochondrykiem, powinna nam pomóc w podejmowaniu decyzji jednocześnie osobistych, jak i biznesowych. Ma nam ułatwić niepopełnianie błędów już na starcie i niewiązanie się z jakąś paskudą.

Z mojej książki wynika,mają Państwo więcej cech negatywnych niżeli pozytywnych. Są one inne u pań i u panów urodzonych w tym samym czasie. Nawet niektóre choroby występują częściej u jednych znaków, a rzadziej u innych. Każdy z nich ma specyficzne atrybuty. Po starannym zapoznaniu się z treścią poradnika zrozumiemy, że nie jesteśmy chlubnymi wyjątkami. Wszyscy posiadają mnóstwo wad i chorują na co popadnie. Choć genetyka jest królową naszego życia, to my dodatkowo pomagamy jej z zasady nieodpowiednią dietą i brakiem litości dla własnego ciała, o które dbamy mniej niż o samochód. W momencie naszego przyjścia na świat to gwiazdy decydują o naszych ułomnościach i atutach. Nie ma też sensu czytanie pełnych optymizmu charakterystyk astrologicznych i horoskopów, które posiadają służyć wyłącznie stępieniu naszej czujności wobec pozornie zdrowych osób z naszego otoczenia.

NIE MA dobrYCH I ZDROWYCH ZNAKÓW ZODIAKU. WSZYSTKIE SĄ ZŁE I CHOROWITE.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.