Manu

Aura czyli pole energetyczne człowieka (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788372491626 
  • Autor Andrews Ted 
  • Rok wydania 2009 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo Astrum 
  • Ilość stron 144 

Opis


Ted Andrews Aura, czyli pole energetyczne człowieka. Tajemnice natury człowieka
Wydawnictwo Astrum 1998
okładka miękka
144 strony, format: 14 x 20,5 cm
książka jest nowa, lecz może mieć drobne przybrudzenia lub uszkodzenia okładki
tutaj znajdziesz wszystkie książki tego autora w naszej ofercie (w tym pełnowartościowe)

Opis:
Aura, czyli pole energii, otacza każdego człowieka, wywierając istotny wpływ na jego życie. Prawie wszyscy choć raz widzieliśmy bądź odczuliśmy obecność aury innych ludzi. Większość z nas ignoruje jednak to zjawisko, nie wierząc, iż każdy może nauczyć się doświadczać aury. Potrzeba tylko trochę zrozumienia, czasu i praktyki.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ludzie mówią zzieleniał ze złości lub poszarzała ze smutku? Dziwisz się, że Twoja ukochana pociecha narysowała Cię całą na niebiesko? Nie wiesz, z jakiego powodu niektórzy ludzie dodają Ci energii i ekscytują bardziej od innych?

Odpowiedź na te pytania mieści się w jednym słowie AURA. Aura to pole energii otaczające każdą materię, także rośliny, zwierzęta, człowieka. Jedni wierzą w jej istnienie, inni nie. Prawie wszyscy jednak - świadomie lub mniej świadomie - odczuwamy obecność aury innych ludzi. Nie należy ignorować tego zjawiska, warto nauczyć się je rozumieć.

Pomocna w tym sposobie samodoskonalenia się będzie książka Teda Andrewsa - nauczyciela metafizyki oraz spirytyzmu, dyplomowanego specjalisty w dziedzinie hipnozy i akupresury, znawcy ziół.

Aura, czyli pole energetyczne człowieka to doskonały przewodnik dla tych, którzy pragną doświadczać aury, rozwijać swą percepcję i duchowość, czy wreszcie dla tych, którzy po prostu... chcą przeżyć niezapomnianą przygodę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie