Menu

Jak korzystać z pierścienia atlantów (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376492322 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Leszek Matela 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kos s.c. 
  • Ilość stron 148 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Książka przedstawia historię i użycie tego oryginalnego energetyzatora. Czytelnik wyszuka w niej dane o badaniach oddziaływania znaku umieszczonego na nim, a co najważniejsze, poręczne wskazówki, jak używać pierścienia i najróżniejszego typu ozdób ze znakiem Atlantów, krzyży Atlantów i egipskiego Ankh, jak też skonstruowanego poprzez autora wahadła atlantydzkiego OT.

Pierścień Atlantów to po prostu energetyzator, antena szerokopasmowa absorbująca życiodajne energie przyrody. Zakładając go na stosowne palce, stymulujemy kanały akupunkturowe, które poprzez nie przebiegają.

Mechanizm oddziaływania pierścienia polega m.in. Na wzmocnieniu biopola człowieka, żeby w ten sposób obniżyć ryzyko zachorowań, lecz też do pewnego stopnia zabezpieczyć przed wszelkiego rodzaju destrukcyjnymi energiami otoczenia.

Znak Atlantów, jako miniaturowy rezonator subtelnych wibracji Kosmosu, może przyczynić się do polepszenia pracy całego organizmu. Warto więc użyć pierścień Atlantów, oddziałując na strefy na palcach dłoni.

Oczywiście trzeba wiedzieć, kiedy go zakładać i na jakie dolegliwości. O tym, jak go używać, jest właśnie ta książka. „Jak korzystać z pierścienia Atlantów" to 59. Pozycja w bibliografii Leszka Mateli, autora licznych artykułów i książek z dziedziny radiestezji, geomancji i terapii naturalnych, w tym wielu wznawianych wielokrotnie bestsellerów.

Zapoznaj się z tą książką, jeśli chcesz:? poznać praktyczne aspekty użytkowania pierścienia Atlantów, jego rodzaje i przeznaczenie? użyć go do harmonizacji przepływu energii w organizmie? zaznajomić się z punktami i strefami bioaktywnymi na palcach i dłoniach? nauczyć się posługiwać wahadłami: atlantydzkim OT, a także egipskimi? zastosować pozytywne radiacje znaku Atlantów, a także krzyży Atlantów i Ankh? zgłębić tajemnice starożytnej wiedzy i poznać współczesne badania na ten temat? zapoznać się z technikami wspomagającymi oddziaływanie pierścienia, takimi jak m.in.

Polarity, mudry i gimnastyka runiczna? opanować metody medytacji trójwymiarowych symboli. Opis książki na stronie internetowej autora:http://leszekmatela.com/jak-korzystac-w-pierscienia-atlantow/

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.