Menu

Kwantowe zdrowie. Proste techniki uzdrawiania (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373777378 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Fei Long 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Ilość stron 164 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Już dziś jesteś w stanie pokonać wszelkie dolegliwości! Właśnie to jest wyśmienite w uzdrawianiu kwantowym. Możesz z niego korzystać bez żadnej podstawowej wiedzy medycznej, anatomicznej czy choćby duchowej, a współczesna fizyka potrafi wyjaśnić ten fenomen.

Uzdrawianie kwantowe opiera się na interakcji pomiędzy wewnętrznym „ja" i najszczególniej podstawowym poziomem rzeczywistości. Kiedy czysta świadomość łączy się celowo z wymiarem kwantowym, nieraz nazywanym tao, wszechświatem, duchem świata, matrycą, energią punktu zerowego czy też Bogiem, dochodzi do podstawowej harmonii, którą przeżywamy pomiędzy innymi jako uzdrowienie.

Autorka studiowała z renomowanymi autorytetami kwantowego uzdrawiania jak Frank Kinslow czy Richard Bartlett i rozwinęła własną metodę zwaną QUEST. Pozwala ona w ciągu sekundy uruchomić procesy lecznicze w organizmie.

Książka szczegółowo opisuje i ilustruje sposoby przenoszenia świadomości do stanu, w którym następuje uzdrowienie siebie albo innych. Dzięki niej nauczysz się też pozytywnie wpływać na rośliny i zwierzęta.

Będziesz mógł oddziaływać nie tylko na zdrowie,dodatkowo na uczucia, związki czy finanse. Autorka w siedmiu prostych krokach ukazuje cały proces przywracania równowagi w życiu i opisuje ćwiczenia polepszające wrażliwość Twojego postrzegania.

Poznasz również technikę punktu świetlnego i uzyskasz dostęp do czystej świadomości. Ten kompleksowy podręcznik posiada proste praktyki rozwiązywania problemów fizycznych i emocjonalnych i metody budowania pozytywnego życia.

Już teraz możesz uzdrawiać!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.