Menu

Liczby firma fortuna - Dąbrowska Bożena Aleksandra (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360472118 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Bożena Aleksandra Dąbrowska 
  • Wydawnictwo Ars Scripti-2 
  • Ilość stron 180 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Książka ta powstała, by ułatwić pomyślne inicjowanie przedsięwzięć, a zwłaszcza zakładanie firm. Podkreśla się w niej datę rozpoczęcia działalności, wpływ nazwy i trafne zestawienie ze sobą daty i nazwy. Równocześnie datę, jak i nazwę tworzą liczby. W dacie widać je od razu, bezpośrednio. W nazwie ukryte są w poszczególnych literach.
Ważna jest przestrzeń w jakiej funkcjonuje nasza producent i my. Wiadomo powszechnie, iż powinien otaczać nas porządek i ład. Dowiemy się jak wpływać na podnoszenie poziomu pozytywnej energii i dobry jej przepływ w przestrzeni naszego funkcjonowania, a także w nas samych. Zasygnalizujemy niedużo znane możliwości generowania ich fortunności.
Rady te są zebrane w całość usprawniającą prędkie z nich korzystanie. Wskazówki na pozór ezoteryczne, w książce zyskują walor konkretnego nawiązania do najnowszej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej. Z książki dowiemy się tego, co wpływa na pomyślność producenta: jak rozpoznać wpływ naszego podpisu, a także jak dobierać szczęśliwe nazwy do dat początkujących działania. I choćby jakie wykorzystać symbole run i kody liczbowe, by wzmocnić pomyślną energię całej firmy i jej właściciela.
Wszystko, o czym tu mowa ma na celu ukazanie sposobów osiągania rzeczywistych efektów fortunnego funkcjonowania przedsięwzięć. A wskazówki mają charakter typowo użyteczny. Ukazane są tu inne role liczb, a nie tylko te, jakie zwykliśmy kojarzyć z numerologią przystępną w licznych lekturach. Tekstów o tak opracowanej tematyce na księgarskim rynku, jak dotąd, wciąż brakuje. Warto więc posiadać w swej bibliotece ten użyteczny poradnik, ułatwiający świadome starania o sukces.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.