Menu

Mały sennik (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365601889 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Migene González-Wippler 
  • Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2018 

Opis

innowacyjny sennik w poręcznym wydaniu
Czy wiesz, które sny zwiastują szczęście, a które zapowiadają kłopoty? Czy potrafisz odczytać ukryte znaczenie zwarte w symbolach pojawiających się w snach niemal każdej nocy?
Oto książka, która zabierze cię w niesamowitą podróż po zakamarkach ludzkiego umysłu i wyjaśni skąd biorą się sny i jak interpretować zakodowane w nich informacje.
Ten drobny sennik umożliwia wejście do świata marzeń sennych i odkrycie jego tajemnic. Dzięki niemu dowiesz się, co oznaczają powtarzające się koszmary nocne, jak zapamiętywać sny i odczytywać z nich przyszłość i opanujesz znaczenie podstawowych symboli sennych. Wreszcie dowiesz się, jak kontrolować i wpływać na przebieg snów.
Poznaj język snów i dowiedz się, jak możesz zmienić swoje życie
\_\_
O autorce
Migene González-Wippler urodziła się w Puerto Rico. Na tamtejszym uniwersytecie oraz na Uniwersytecie Columbia zdobyła stopnie naukowe z zakresu psychologii i antropologii. Pracowała jako redaktorka naukowa w John Wiley Interscience, American Institute of Physics, i Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku oraz jako redaktorka języka angielskiego dla Organizacji Narodów Zjednoczonych w Wiedniu, gdzie poprzez niemało lat mieszkała. Jest lubianą autorką wielu książek na temat religii i mistycyzmu, łącznie z przyjętą z powszechną aprobatą pozycją Santería: African Magic in Latin America.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.