Menu

Numerologia 3 (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373772816 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Henryk Rekus 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Ilość stron 392 
  • Rok wydania 2008 

Opis

Astrologia i numerologia to nauki pokrewne. Znawcy przedmiotu wiedzą, że dzięki znajomości tych sztuk dywinacyjnych można spojrzeć w przyszłość i nie bać się jej. Warto poczuć choć poprzez chwilę moc tych dziedzin, aby sprawdzić jak ogromny wpływ posiadają na człowieka wspłczesnego. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w książce Henryka Rekusa Numerologia. Interpretacje numerologiczne, ktra jest podstawowym kompendium wiedzy na temat numerologicznego badania powszechnych zjawisk w świecie. Numerologia jest wszechobecna w świecie wspłczesnym i choć wywodzi się z praczasw to jej siła działania na nasz los jest ogromna. Za pomocą tej sztuki można określić podstawowe aspekty naszej osobowości, wyrżnić sukcesy i porażki, określić przyszły stan posiadania. Autor, intelektualista i znawca astrologii oraz numerologii spogląda na świat przez pryzmat znakw zodiaku i liczb, ktre budują nasze życie i sprawiają, że jesteśmy poddani naszemu Przeznaczeniu wpisanemu w Księgę Wszechświata.
Książka Rekusa rżni się od innych książek o tej tematyce tym, iż porusza tematy związane z numerologią, a także z funkcjonowaniem państwa polskiego, Unii Europejskiej, ludzi sportu, muzyki i polityki. Zamysł autora o stworzeniu wizji numerologicznych dla wybranych postaci naszej rzeczywistości okazał się adekwatnym przełożeniem zasad tej sztuki na wspłczesną tożsamość Polski i Polakw.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.