Menu

Polskie rozmowy z Bogiem (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362371006 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Edmund Rapiński 
  • Wydawnictwo Ezoteric 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Polskie rozmowy z Bogiem są dedykowane jest dla każdego, będąc zarazem nieocenio-nym darem dla prawdziwie poszukujących, potrafiących zadawać pytania. Ta książka porusza zarówno codzienne problemy, jak i odpowiada na zagadnienia dotyczące innych cywilizacji, ich wpływu na Ziemię.

Bez osłonek omawia sprawy karmy, wiary, religii, miłości, manipulacji innymi ludźmi, seksu... W swym wstępie Bóg napisał: Co to za książkaTo pytania i odpowiedzi. Pytania do Boga o wszystkie aspekty życia.

O ile w moich Rozmowach z Bogiem i innych książkach, które napisałem wraz z Nealem, podejmowałem rozmowy z zasady na temat waszego bytu na Ziemi, to dzisiaj macie możliwość zajęcia się swymi powszednimi problemami, ale poruszane będą i te zagadnienia, które was często nurtują i nie dają spokoju.

Dowiecie się wielu nowości. Niektóre sprawy być może będą już wam znane, ale poznacie je z punktu widzenia Boga. Czy to jest inny punkt widzenia na pewno tak. Bóg widzi obiektywnie. Wy widzicie subiektywnie.

Bóg jest chłodnym obserwatorem. Wy ulegacie emocjom.Czas już otrząsnąć się z letargu i poznać punkt widzenia Boga, którego nie przekażą wam w świątyniach. Wbrew pozorom w świątyniach króluje słowo Boże, lecz bez Boga.

Tam przekażą wam skostniałe frazesy niemające żadnego związku z rzeczywistością. Tutaj doświadczycie nowości. Ta książka otworzy wam oczy na sporo problemów, które was nurtują. Kończąc ten niedługi wstęp zapraszam was na spotkanie ze mną.Zapraszam was do podróży w nieznane.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.