Menu

Proces Polarity. Wracając do źródeł zdrowia (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788392387978 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Franklyn Sills 
  • Wydawnictwo Virgo 
  • Ilość stron 194 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Polarity to prawo przeciwieństw w ich subtelnym przyciąganiu z centrum do centrum. Jedność to połączenie tych prądów w jedną Esencję. Kreacja niesie wciąż nowe przeciwstawne wartości, a my możemy wykorzystać je to tworzenia naszego życia.
Książka ta mówi o procesie. Świat, którego doświadczamy, jest procesem. Pozostaje on nad wyraz jednostkowym doświadczeniem dla każdego z nas, choć działa w oparciu o uniwersalne prawa i cykle. Proces życia, czy również ?stawania się?, jest przepływem energii ? takie jest przesłanie tej książki. Słowo ?energia? ma dużo znaczeń, a my, dzięki poniższej pracy, zbadamy jej kluczowe znaczenie.

?proces Polarity stanowi punkt zwrotny w rozwoju naturalnych metod uzdrawiania, a także w powstawaniu nauki o medycynie energetycznej. Ukazuje przejrzystą syntezę życiowego dorobku Randolpha Stone?a, doskonałego lekarza naturoterapeuty, chiropraktyka
i osteopaty, uznawanego za ojca medycyny energetycznej. Autor książki, Franklyn Sills, ujmuje prekursorską, ezoteryczną wizję Stone?a w krystaliczną
i wymowną publikację, która demonstruje głębokie powiązania między mistycyzmem a nauką. Proces Polarity polecam w szczególności osobom poszukującym głębszego zrozumienia mechanizmów uzdrawiania.?
Bruce Burger ? magister sztuki, certyfikowany terapeuta Polarity, autor książki Anatomia Energetyczna: Ciało jako świadomość, założyciel Heartwood Healing Arts Institute.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.