Menu

Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376490755 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Elżbieta Ellis 
  • Wydawnictwo KOS 
  • Ilość stron 392 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Większość z nas marzy o tym, by znaleźć swoją drugą połowę, być szczęśliwym w miłości, razem przeżyć najwspanialsze chwile.
Niezwykła książka, „Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów", opisuje codzienne relacje w związku dwojga ludzi, trudy oraz sytuacje awaryjne, czy niemożność porozumienia z ukochaną osobą. Opisuje je, co ciekawe, z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw – z jednej strony Aniołowie radzą, jak uratować związek, kształtować przyjaźnie, jak rozpalać namiętność. Z drugiej, do tej samej życiowej sytuacji odnoszą się rady z pogranicza psychologii i życiowego doświadczenia.
zobacz, jak te dwie, na pozór zupełnie nieprzystające do siebie przestrzenie – metafizyczna i skrajnie racjonalna – komentują ten sam życiowy dylemat. Tu odnajdziesz różne rozwiązania rutynowych, znanych każdemu z nas problemów, na które napotyka związek.
W książce wyszukasz siebie, swoje niepokoje i zawirowania uczuciowe i wyszukasz proste rady Aniołów, jak uleczyć uczucia i odnaleźć to coś szczególnego w szczęśliwym partnerstwie.
Ten, z jednej strony ogromnie poważny, a z drugiej nieco przekorny, swoisty poradnik pokaże Ci zupełnie świeże spojrzenie na związki, miłość, zaufanie i przyjaźń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.