Menu

U źródeł zdrowia. Energetyczne sposoby odnowy organizmu (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376490175 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Szerstiennikow Nikołaj 
  • Wydawnictwo KOS 
  • Ilość stron 216 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Organizm ludzki – to system wyjątkowy. Potrafi zwalczyć każdą chorobę. Długość życia narządów i układów ciała jest wprost niebywała. Wątroba może funkcjonować około 500 lat, w przybliżeniu tyle samo trwa czas nieustannej pracy innych narządów wewnętrznych. Jednak człowiek w ciągu 50–60 lat potrafi tak zniszczyć swoje ciało, iż lekarstwa stają się niezbędne do życia.
choćby w poważnych stanach chorobowych organizm ma jeszcze szansę na regenerację i normalną pracę. Należy mu wyłącznie pomóc. Trzeba nauczyć się rozumieć język ciała, umieć wsłuchiwać się w sygnały narządów i układów wewnętrznych, aby pomóc organizmowi walczyć z chorobami. Treścią niniejszej książki są niekonwencjonalne metody szybkiej samopomocy.
System uzdrawiania i odnowy organizmu, doprowadzenia go do stanu równowagi stanowi połączenie pradawnych sposobów leczenia, metod wiejskich znachorów, mędrców i uzdrowicieli z oryginalnymi autorskimi praktykami. Tysiące ludzi zna system praktyk uzdrawiających. Dzięki niemu chorzy otrzymują możliwość powrotu do zdrowia, zdrowi – zatrzymania procesu przekwitania i starzenia się. Celowe i systematyczne działania pomogą na nowo odzyskać utraconą energię, witalność, radość życia, odkryć wewnętrzne możliwości, nauczyć się pomagać innym.
Takie zadanie warte jest osobistego wysiłku.

Podtytuł: Energetyczne sposoby odnowy organizmu
ISBN: 9788376490175
Kod paskowy: 9788376490175
Autorzy: Szerstiennikow Nikołaj
Tłumaczenie: Skoneczna Alina
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010
Kod wydawcy: 22157
Miejscowość: Katowice
ilość stron: 216
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.26
Język oryginału: rosyjski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.