Menu

Wszechświat cię wspiera (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365506993 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gabrielle Bernstein 
  • Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 264 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Nieziemski przewodnik, dzięki któremu przekonasz się, iż twoim przeznaczeniem jest po prostu szczęście
W swej najnowszej książce przebojowa przewodniczka duchowa XXI wieku i liderka młodego pokolenia Gabrielle Bernstein uczy nas, jak zamieniać lęk w wiarę, żeby doświadczać pełnego ufności spełnionego życia.
Każda opowieść i lekcja zawarte z tej książce pozwalają pozbyć się wewnętrznych blokad i sięgnąć po to co najważniejsze: szczęście, bezpieczeństwo, a także jasny kierunek. Ćwiczenia, które proponuje Gabrielle, pomagają uwolnić się od manii kontrolowania oraz dają pełne poczucie swobody i pewności siebie.
Ten przewodnik sprawi, że poczujesz wsparcie cudownej energii, wynajdziesz siłę w chwilach zwątpienia, odkryjesz radość i za każdym razem będziesz pamiętać, że Wszechświat cię wspiera.
__
Jeśli czujesz, że w twoim życiu brakuje potęgi miłości, ta książka jest dla Ciebie – Tim Larison, uwielbiany recenzent książek dotyczących duchowości
__
Gabrielle Bernstein to bestsellerowa autorka "The New York Times" i twórczyni kultowego poradnika Radykalna ścieżka cudów. Oprah Winfrey okrzyknęła Gabby „światopoglądową liderką kolejnego pokolenia". Natomiast „The New York Times" określił ją „nowym wzorem do naśladowania". Gabby prowadzi specjalistyczne kursy dotyczące cudów, które pozwalają uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce. Pomaga ludziom obudzić samoświadomość i odnaleźć cel w życiu.

Tytuł oryginału: The Universe has your back
ISBN: 9788365506993
Kod paskowy: 9788365506993
Autorzy: Bernstein Gabrielle
Tłumaczenie: Bochenek Karolina
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 41901
Miejscowość: Białystok
ilość stron: 224
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.4x20.5
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.24
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.