Menu

Canon EF-M 22MM 2.0 STM 5985B005AA - DARMOWA DOSTAWA!!!

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 22 mm
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Płaski obiektyw szerokokątny 22 mm z mocowaniem EF-M — genialny do wyśmienitych fotografii krajobrazów i fotografowania rutynowych wydarzeń aparatem EOS M. Maksymalny otwór przesłony (f/2,0) zapewnia idealny obraz podczas fotografowania i filmowania przy słabym oświetleniu.

cechy * Obiektyw szerokokątny 22 mm * Łatwość noszenia z urządzeniem EOS M * rewelacyjne rezultaty w słabym świetle dzięki przesłonie f/2,0 * Płynna i cicha regulacja STM w trakcie filmowania * nieprzeciętna jakość obrazu dzięki elementom asferycznym obiektywu * Płynne tło bez ostrości Obiektyw szerokokątny 22 mm — dla dyskretnych reporterów Ten wyjątkowo smukły, lekki i płaski obiektyw szerokokątny 22 mm o stałej ostrości do maszyn EOS M pozwala dyskretnie wykonywać fotografie codziennych wydarzeń.

wielki kąt pozwala zmieścić więcej w kadrze, dzięki czemu każde zdjęcie jest pełniejsze i można wykonywać efektowne zdjęcia krajobrazów i idealne fotografie grupowe. Łatwość noszenia w trakcie podróży z aparatem EOS M Ten przystępny do noszenia podczas każdej podróży obiektyw ma bardzo smukłą, lekką obudowę z eleganckim, aluminiowym wykończeniem i mocowanie EF-M, które pasuje do maszyn EOS M.

świetne rezultaty w słabym świetle dzięki przesłonie f/2,0 Obiektyw EF-M 22 mm f/2 STM gwarantuje rewelacyjne efekty w słabym świetle dzięki wielkiemu maksymalnemu otworowi przysłony (f/2,0). Obiektyw pozwala uchwycić naturalną atmosferę wieczoru i nocy na zdjęciach i filmach bez zastosowania lampy błyskowej i statywu.

Daje to swobodę bezproblemowego realizowania nieszablonowych fotografii z ręki niezależnie od warunków oświetlenia. Płynna i cicha regulacja STM podczas filmowania Dzięki rozwiązaniu Movie Servo AF nagrywanie wysokiej jakości filmów, w których ostrość jest za każdym razem wspaniale wyregulowana, jest nietrudne.

Urządzenie korzysta z technice wewnętrznego ogniskowania i silniczka skokowego STM, która umożliwia cichą, ciągłą regulację ostrości podczas filmowania, co pozwala uzyskać płynność i ograniczyć rozmycie.

idealna jakość obrazu dzięki elementom asferycznym obiektywu Dzięki asferycznym elementom obiektywu, które korygują aberracje sferyczne mogące zakłócić efekt końcowy, obraz zawsze jest pokaźny, szczególnie kontrastowy i pozbawiony zniekształceń — choćby w sytuacji fotografowania przy słabym świetle.

Obiektyw ma także powłoki Super Spectra, które pomagają zapewnić właściwy balans barw i wysoki poziom kontrastu oraz redukują efekt flary i ghostingu, umożliwiając uzyskanie ładnych zdjęć niezależnie od oświetlenia.

Płynne tło bez ostrości Obiektyw EF-M 22 mm f/2 STM, nadający zdjęciom mistrzowski i piękny wygląd, pozwala wytwarzać błyskotliwe obrazy z płynnym tłem bez ostrości, które eksponuje obiekt i skupia na nim uwagę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.