Menu

Nikon AF-S 24-70mm f/2.8E ED VR - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Nikon 
  • Przeznaczenie Nikon 
  • Ogniskowa 24-70 mm
  • Jasność f/2.8 
  • Typ zoom 

Opis

*Informujemy, iż sprzedaż towarów Nikon w ramach Selektywnej Dystrybucji dokonywana jest wyłącznie na rzecz użytkowników końcowych, bez możliwości wprowadzania zakupionego towaru do dalszego obrotu handlowego poprzez Nabywcę w ramach prowadzonej poprzez niego działalności gospodarczej.

Szybszy. Mocniejszy. Jednostajniejszy niż kiedykolwiek. Obiektyw AF-S NIKKOR 24–70mm f/2.8E ED VR zagwarantuje wiodącą w branży jakość obrazu i doskonale spełnia wymagania zastosowań mistrzowskich.

Wprowadzenie progresywnego systemu redukcji drgań producenta Nikon, całkowita przebudowa układu optycznego, a także wzmocnienie konstrukcji mechanicznej tchnęło świeże życie w ten podstawowy składnik ekwipunku, który jest w głównej mierze stosowanym profesjonalnym obiektywem z serii NIKKOR. Technologia redukcji drgań daje efekt porównywalny ze skróceniem czasu otwarcia migawki choćby o cztery poziomy, skutecznie minimalizując poruszenie powodowane przez drganie aparatu. Na dodatek nieszablonowy cichy silnik falowy marki Nikon zapewnia szybsze działanie autofokusa. Budowa jest bardziej wytrzymała, a fluorowa powłoka przedniej i tylnej soczewki energicznie odpycha wodę, kurz i brud.

profesjonalny typowy obiektyw zmiennoogniskowy o maksymalnym otworze przysłony f/2,8: ogniskowa obiektywu 24–70 mm (odpowiednik formatu DX: 36–105 mm). Zwarty teleobiektyw zmiennoogniskowy o szerokim zakresie ogniskowych, rewelacyjny bez względu na typ fotografowanego obiektu.

duży otwór przysłony f/2,8: gwarantuje doskonałe rezultaty przy słabym oświetleniu i spójne ustalanie ekspozycji w całym zakresie ogniskowych.

Redukcja drgań (VR): minimalizuje drgania aparatu i pozwala na fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o cztery stopnie ¹.

idealne efekty: obiektyw charakteryzuje świetna ostrość i kontrast w całym kadrze. Budowa układu optycznego produktywnie zapobiega powstawaniu kolorowych obwódek, aberracji chromatycznej i gwarantuje korektę dystorsji w całym zakresie ogniskowych.

progresywna kompozycja układu optycznego: posiada nowo opracowaną soczewkę asferyczną ze szkła o superniskiej dyspersji (ED), a także trzy asferyczne, dwie soczewki ze szkła ED i jedną o wysokim współczynniku załamania (HRI).

warstwa nanokrystaliczna: ogranicza refleksy i flarę, gwarantując kontrastowy obraz.

Elektromagnetyczna przesłona: umożliwia powtarzalne i bardziej staranne ustalanie ekspozycji w trakcie prędkich fotografii seryjnych.

Cichy silnik falowy (SWM): błyskawiczny i bezgłośny autofokus z możliwością płynnego przejścia na ręczne ustawianie ostrości.

Wytrzymały i bezawaryjny: wytrzymała i wytrzymała konstrukcja wytwarzana do wymagających zastosowań mistrzowskich.

powłoka fluorowa: energicznie odpycha wodę, kurz i brud, nie wpływając na jakość zdjęć. Powłoka jest naniesiona na menisk ochronny przedniej i tylnej soczewki obiektywu, dzięki temu usprawnia czyszczenie optyki bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

W pakiecie: zdejmowana osłona przeciwsłoneczna z blokadą i miękki futerał.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.