Menu

Obiektyw Olympus 17 mm f/1.8 czarny + 700 zł rabatu w koszyku

Cechy produktu

  • Producent Olympus 
  • Przeznaczenie Olympus 
  • Ogniskowa 17 mm
  • Jasność f/1.8 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Obiektyw Olympus M.ZUIKO DIGITAL 17 mm f/1.8 czarny

Szerokokątny obiektyw

zachwycająca jakość zdjęć w lekkiej, kompaktowej formie: M.ZUIKO DIGITAL 17mm (34mm) łączy w sobie ultra jasna przysłonę 1:1.8 zezwalającą na robienie zdjęć bez użycia statywu choćby w słabszych warunkach oświetleniowych, z wyjątkowo szybkim mechanizmem Fast Focus. Dzięki zastosowaniu nowoczesnemu systemowi ustawiania ostrości Movie&Stills Compatible (MSC), a także powłokom ZERO, możesz robić zdjęcia i filmy w rewelacyjnej jakości.


Wszystkie obiektywy M.ZUIKO współpracują ze wszystkimi aparatami OLYMPUS PEN i OM-D oraz z innymi aparatami systemu Mikro Cztery Trzecie.
* Odpowiednik dla aparatu 35 mm

genialny obiektyw uniwersalny

Korzystając z tego uniwersalnego obiektywu stałoogniskowego możesz być pewny, iż niezależnie od okoliczności, za każdym razem otrzymasz znakomite, pozbawione rozmyć zdjęcie. Jego spory kąt 17 mm (*35 mm) z jasną przysłoną 1:1.8 pozwoli Ci na sesje w słabszych warunkach oświetleniowych.

Wytrzymała metalowa pokrywa

To idealnie dzieło sztuki inżynierskiej jest gwarancją, że korzystasz z innowacyjnego. Genialnie zaprojektowanego i skrupulatnego instrumentu, który będzie Ci służył latami. Jego najwyższej jakości metalowe wykończenie wyśmienicie pasuje do wyrafinowanego desigu modeli OM-D i PEN.

Szybka zmiana ostrości

Szybka zmiana parametrów jednym ruchem dzięki przesunięciu i obróceniu Fast Focus Clutch. Dzięki czemu mechanizmowi możesz szybko zmieniać parametry, ustawiając je np. Tak,zarówno obiekt, jak i tło było ostre – funkcja ułatwiająca fotografowanie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.