Menu

Obiektyw Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG HSM Canon

Cechy produktu

  • Producent Sigma 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 100-400 mm
  • Jasność f/5 - 6.3 
  • Rodzaj teleobiektyw 
  • Typ zoom 

Opis

Sigma 100-400mm F5-6.3 DG OS HSM dzięki swojej specyficznej konstrukcji i zastosowaniu najnowszej technice, proponuje połączenie znakomitej jakości optycznej i ogniskowej super tele 400mm, z kompaktowymi wymiarami obiektywów rodzaju 70-300mm, dzięki czemu z radością zabierzesz go w każde miejsce.

Obiektyw SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM CONTEMPORARY zdobył podziw wśród swych użytkowników dzięki rewelacyjnej jakości obrazu. Prezentowana nowość kontynuuje te tradycje zamykając obiektyw o ogniskowej 400mm w kompaktowej obudowie o średnicy filtra wyłącznie 67mm, a także wadze tylko 1160 gramów.

Zupełnie nowy Optyczny Stabilizator, przydaje się w trakcie realizowania fotografii w niestabilnych warunkach. Obiektyw wyekwipowany został także w ultradźwiękowy silnik (HSM) z zaktualizowanym algorytmem autofokusa, ogranicznikiem ostrości, a także mnóstwo innych ułatwiających fotografowanie składników.

SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG OS HSM CONTEMPORARY wyekwipowany jest w cztery soczewki w niskiej dyspersji (SLD), które pozwalają zminimalizować wszelkie aberracje optyczne. W dodatku, niwelując na dodatek poprzeczne aberracje chromatyczne, które nie mogą zostać skorygowane poprzez zmianę przysłony, SIGMA zapewnia wyjątkową jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych.

Dla prędkiej regulacji ogniskowych, oprócz normalnego mechanizmu skrętu, pierścień zoom wykorzystuje mechanizm Push/Pull. Poprzez umożliwienie dostosowania kąta widzenia od razu, obiektyw ten zagwarantuje fotografom jeszcze obszerniejsze szanse na prędkie wykonanie idealnego fotografie.

Przy małej odległości fotografowania 160cm, maksymalne rozszerzenie wynosi 1:3.8, w związku z tym obiektyw można wykorzystywać do fotografii jednocześnie z daleka, jak i bliska. Uszczelniany bagnet gwarantuje większą niepodatność na zabrudzenia i ew. Zalania powstałe w wyniku np. Deszczu.

Obiektyw współpracuje z urządzeniem personalizującym USB DOCK.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.