Menu

Obiektyw SIGMA Digital AF 10-20/3.5 EX DC HSM Canon DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent SIGMA 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 10-20 mm
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ zoom 

Opis

3 lata gwarancji

pokrowiec, osłona przeciwsłoneczna, zakrywki

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową

lepsza wersja super-szerokokątnego obiektywu do lustrzanek cyfrowych o matrycy APS-C. Stałe światło F3.5 i ultradźwiękowy silnik HSM.Sigma Corporation pokazuje nowy obiektyw Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM. Ten arcytrudnie szerokokątny obiektyw ma maksymalną liczbę przesłony F3.5 w całym zakresie ogniskowych. Duży kąt od 102.4 poziomów daje zdjęcia w zaskakującej perspektywie. Maksymalna liczba przesłony powoduje, iż obiektyw znakomicie nadaje się do fotografii we wnętrzach i pozwala skoncentrować się na fotografowanym obiekcie.Dwa elementy o istotnie niskim współczynniku dyspersji (ELD) oraz jedna soczewka niskodyspersyjna umożliwiają rewelacyjną korektę aberracji barwnej. Cztery asferyczne soczewki zezwalają na korektę zniekształceń i gwarantują kompaktową, lekką budowę obiektywu. Wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe redukują refleksy i obrazy wtórne, zapewniając obraz najwyższej jakości w całym zakresie ogniskowych.Ultradźwiękowy napęd HSM zezwala na ciche i prędkie automatyczne ustawianie ostrości oraz możliwość ustawiania ręcznego. Znikomy dystans ustawiania ostrości wynosi 24cm w całym zakresie ogniskowych, a maksymalne zwiększenie to 1:6.6. Wewnętrzny system ustawiania ostrości eliminuje obrót przedniej soczewki, dzięki czemu obiektyw jest przystosowany do tulipanowej osłony. Osłona ta blokuje zbędne światło i redukuje wewnętrzne odbicia.

Ogniskowa: zmienna
budowa: 13 elementów w 10 grupach
Max. Wartość przesłony: 22.0
Min. Wartość przesłony: 3.5
Listki przesłony: 7
Kąt widzenia: 102.4 - 63.8 stopnia
Średnica filtra: 82
Dystans minimalny: 24cm od matrycy aparatu
wymiary (śr. X dł.): 87.3mm x 88.2mm
Waga: 520g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.