Menu

Obiektyw SONY FE 55 mm f/1.8 FE ZA Carl Zeiss Sonnar T* DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 55 mm
  • Jasność f/1.8 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Sony Zeiss Sonnar T* FE 55 mm f/1.8 ZA to stałoogniskowy obiektyw standardowy sygnowany logiem legendarnej marki Zeiss - gwaranta idealnej jakości. Dzięki uniwersalnej ogniskowej i wysokiej jasności f/1.8 perfekcyjnie nadaje się do realizowania fotografii niekorzystnych warunkach oświetleniowych, fotografii ulicznej i ujęć portretowych - wyjątkowo przy korzystaniu z pełnoklatkowych aparatów Sony z serii A7.

genialna optyka w służbie perfekcyjnych fotografii


W konstrukcji optycznej Sony Zeiss Sonnar T* FE 55 mm f/1.8 ZA wykorzystano 7 komponentów w 5 grupach, w tym 3 soczewki asferyczne. Ich skutecznie kompensuje aberrację chromatyczną i gwarantuje ostry obraz w pełnym zakresie ustawień przysłony, choćby na brzegach kadru.


Legendarna warstwa antyrefleksyjna Zeiss T*


Obiektywy Zeiss słyną z wiernego odwzorowania barw i wysokiego poziomu kontrastu. Widoczną rolę w uzyskaniu tych cech odgrywa powłoka Zeiss T*. Sprawnie tłumi ona refleksy, które z reguły obniżają ogólną jakość obrazu. Osłabienie odblasków przekłada się na bogatszą kolorystykę, mocniejszy kontrast i wrażenie niesłychanej plastyczności obrazu.

Naturalny efekt bokeh


Wysoka jasność obiektywu i zaokrąglona przysłona o 9 listkach błogą plastykę obrazu i naturalne oddanie składników znajdujących się poza płaszczyzną ostrości, co czyni z tego obiektywu referencyjne narzędzie do fotografii portretowych.

niezawodność i wygoda w każdych warunkach


Pewne działanie w przeróżnych, nawet skrajnie trudnych warunkach to zasługa wytrzymałej i uszczelnionej konstrukcji, która zapobiega przedostawaniu się kurzu i wilgoci do wnętrza obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.