Menu

Obiektyw SONY SEL-35F28Z

Cechy produktu

  • Producent SONY 
  • Przeznaczenie Sony 

Opis


Sony SEL-35 °F28z Sonnar T FE 35 mm F2.8 za szerokokątnym obiektywem 35 mm przemysłowa
Na prawidłowe wprowadzany obiektywami stworzonymi przez marki Carl Zeiss naprzód połączeń telefonicznych. I również obiektywu stałoogniskowego SEL-35 °F28z nie będzie mu produkcyjnym albo punkcie. Towar jest lekki szerokokątny to nadzwyczajne rozwiązanie do najróżniejszych zastosowań i oferuje swoim użytkownikom najlepszą jakość obrazu w jednym niewiele znaczącym – i wadze 120 gramów nad wyraz lekki – obudowa. Jest ona trafna z zasady do fotografii krajobrazowych i streetfotogr ogladania. Są wyekwipowane w szczególnie wysokiej jakości wykonanie zapobiega przedostawaniu się kurzu i wilgoci. Jednak też wewnętrzna obiektywem Sonnar udoskonalać fotografie przy słabym oświetleniu dzięki natężeniu światła grubość 2,8 brak problemów.
- optymalna moc do 35 mm mocowaniem typu E.
- Lekki obiektyw o stałej ogniskową 35 mm Carl Zeiss T
warstwa gwarantuje osłabiająca odblaski i "duszki"
wyśmienita rozdzielczość i kontrast – trzy dwustronne, soczewki asferyczne eliminują aberrację, a powłoka Carl Zeiss T minimalizuje refleksy i tzw. Duszki.
Wszechstronny ogniskową 35 mm – stała ogniskowa obiektywu w trakcie ustawiania ostrości i zagwarantuje stały jest lekka, przenośna obiektywu.
szeroka jasność: przysłona F2,8: Mimo niewielkich rozmiarów obiektyw umożliwia z dużego otworu przysłony i profesjonalnie wyglądającego efektu "bokeh"...
Przed kurzem-budowa odporna na kurz i wilgoć – dzięki uszczelnieniu broniącemu przed kurzem i oporna na rozlanie cieczy uszczelki rejestrację obrazu powodują, iż można w dodatku w niełatwych warunkach.
Dostarczane w zestawie osłonie obiektywu redukuje refleksy świetlne – ALC-SH129 obiektywu, który może być wykorzystywany do filtrów o grubości zaledwie 40,5 mm, wyśmienicie nadaje się do minimalnego tubusu..
informacje technologiczne
Obiektyw
Obiektyw – typ: Obiektyw do systemu przemysłowa
wariant
Obiektyw 3d: nie
Wyposażenie – wariant czujnika: Pełnoklatkowy
-

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.