Menu

Obiektyw SONY Vario-Tessar T* FE 24 – 70 mm F4 ZA OSS SEL2470Z

Cechy produktu

  • Producent SONY 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 70 mm
  • Jasność f/4 
  • Rodzaj portretowy 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS to zmiennoogniskowy obiektyw charakterystyczny sygnowany logiem legendarnej firmy Zeiss - gwaranta nadzwyczajnej jakości. Obiektyw łączy niską wagę i kompaktowe rozmiary z niezwykłymi możliwościami optycznymi. Dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych (od szerokiego kąta po niedługie tele) i zastosowanej stabilizacji obrazu nieprzeciętnie pasuje do realizowania fotografii w dowolnych warunkach oświetleniowych, fotografowania krajobrazów, zdjęć reporterskich, a nawet portretów, niezwykle przy korzystaniu z pełnoklatkowych aparatów Sony z serii A7.

progresywna optyka w służbie rewelacyjnych zdjęć


W konstrukcji optycznej Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS wykorzystano 12 składników w 10 grupach, w tym soczewkę ED (o niskiej dyspersji), a także 5 elementów asferycznych. W efekcie, generowany obraz jest szczególnie ostry na całej powierzchni kadru. Legendarna warstwa antyrefleksyjna Zeiss T* produktywnie tłumi niepożądane refleksy, co przekłada się na bogatszą kolorystykę, mocniejszy kontrast i polepsza plastykę obrazu.


Stała jasność


Maksymalna przysłona f/4 jest stała w całym zakresie ogniskowych. Użytkownik może więc regulować zoom bez ryzyka zmiany ekspozycji i skupić się na kompilacji obrazu, a nie na szczegółach technicznych.

Ostry, wyraźny obraz w każdej sytuacji


zaimplementowany w obiektyw Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70 mm f/4 ZA OSS stabilizator obrazu Optical SteadyShot efektywnie kompensuje drgania aparatu przy fotografowaniu z ręki i uniemożliwia poruszeniom obrazu. Upraszcza robienie ostrych, wyraźnych fotografii nocą lub w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Nie ma więc potrzeby powiększania czułości i ryzykowania nadmiernego poziomu szumu.


Naturalny efekt bokeh


Zaokrąglona przysłona o 7 listkach wpływa na błogą plastykę obrazu i naturalne oddanie składników znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.

bezusterkowość i wygoda w każdych warunkach


bezawaryjne działanie w najróżniejszych, choćby trudnych warunkach to zasługa wytrzymałej i uszczelnionej konstrukcji, która zapobiega przedostawaniu się kurzu i wilgoci do wnętrza obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.