Menu

Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC MACRO Canon

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 100 mm
  • Rodzaj makro 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem albo kartą kredytową

Obiektyw pełnoklatkowy
Manualny teleobiektyw makro
Samyang 100mm T3,1 VDSLR ED UMC MAKRO to manualny obiektyw makro zaprojektowany do pracy z matrycą pełnoklatkową oraz APS-C. Maksymalna skala odwzorowania wynosi 1:1. Obiektyw wytwarzając żywe , a także piękny bokeh jest świetnym narzędziem do fotografowania kwiatów i owadów. Można go jeszcze użyć do fotografii portretowej i krajobrazowej.

właściwości kinematograficzne
Samyang 100mm T3,1 VDSLR ED UMC MAKRO jest kinematograficzną wersją modelu 100 F2,8 ED UMC MAKRO. W celu zapewnienia precyzyjnej i bezgłośnej pracy w trakcie filmowania obiektyw jest wyposażony w zębatki współpracujące z systemem follow-focus, a także pierścień przysłony działający bezstopniowo. Indeksy skali ostrości i przysłony są naniesione równolegle do osi optycznej obiektywu.


konstrukcja optyczna
Samyang 100mm T3,1 VDSLR ED UMC MAKRO dysponuje światłosiłą F2,8. Gwarantuje ona pełną kontrolę ekspozycji w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych.
budowa optyczna zbudowana jest z 15 soczewek ułożonych w 12 grupach. W celu zaoferowania wysokiej rozdzielczości w całym kadrze, a także zminimalizowaniu aberracji użyto soczewkę o wysokiej refrakcji (HR), a także dodatkowo soczewkę o niskiej dyspersji (ED). Zaprojektowane poprzez Samyanga powłoki Ultra Multi Coating (UMC) optymalizują przenikanie światła i likwidują refleksy świetlne. Znikoma odległość ostrzenia wynosi 30,7 cm, a maksymalne rozszerzenie to 1:1.

parametry
Kołowa budowa przysłony o 9 listkach zagwarantuje efektowne rozmycie tła i separację głównego obiektu. Produkowana ze stopu aluminium pokrywa obiektywu jest konkretna i kompaktowa. Zdejmowana osłona tulipanowa likwiduje penetrację niepotrzebnych promieni świetlnych.

Ogniskowa: 100 mm
Przysłona: T3.1-32
Kąt widzenia 35mm (°): 24,8
Kąt widzenia APS-C (°): 15,4
Ostrość od: 0,31 m
liczba listków na przysłonie: 9
Mechanizm autofokusa: MF
konstrukcja: 15 części / 12 grup
wymiary: 81,6 mm Ø x 123,1 mm (Canon EF)
Waga: 720 g (Canon EF)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.