Menu

Samyang 14 mm f/2.8 ED AS IF UMC Canon

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 14 mm
  • Jasność f/2.8 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową

Obiektyw pełnoklatkowy
Najnowsza wersja AE wyekwipowana pozostała w mikroprocesor przekazujący do aparatu wszystkie dane niezbędne do pomiaru światła, a także pozwalający na sterowanie przysłoną z poziomu aparatu. Warto zaakcentujeć, iż rozwiązanie to pozwala także na użytkowanie pełnaj automatyki lampy błyskowej. Dodatkowo wszystkie informacje o zastosowanych parametrach są widoczne w informacji EXIF.

Ten super szerokokątny obiektyw został zaprojektowany do współpracy równocześnie z aparatami wyekwipowanymi w matrycę pełno-klatkową jak i matrycę typu APS-C. Jego budowa optyczna oparta jest na 14 elementach w 12 grupach optycznych. Pozostał zaopatrzony w dwie soczewki typu ED, dwa komponenty asferyczne - jeden rodzaju hybrydowego oraz jeden standardowy. Wszystkie soczewki zostały powleczone najwyższej jakości warstwami anty-refleksyjnymi nowej generacji UMC - Ultra Multi Coated. Taka budowa optyczna oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów powoduje, iż obrazy jakie rejestruje ten obiektyw są najwyższej jakości. Potwierdzają to opinie oraz testy jakie zostały przeprowadzone poprzez czasopisma, a także portale fotograficzne.

wariant obiektywu: superszerokokątny, stałoogniskowy
Ogniskowa: 14 mm
Światłosiła: f/2.8
Pole widzenia (°): 114
Ostrość od: 0,28 m
mała przysłona: 22
liczba listków na przysłonie: 6
Mechanizm autofokusa: MF
konstrukcja: 14 komponentów / 12 grup / 1 s. Asf. / 1 s. ED
wymiary: 92 x 86 mm
Waga: 535g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.