Menu

Samyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II Nikon

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Nikon 
  • Ogniskowa 14 mm
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Samyang 14mm T3.1 AF IF ED UMC II VDSLR to ultraszerokokątny obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości, który zaprojektowany pozostał zarówno dla aparatów z matrycą pełnoklatkową, jak dodatkowo APS-C. Obiektyw posiada wysokie paramatry optyczne, oraz prawidłowy stosunek jakości do ceny.

Jakość obrazu jest bardzo wysoka choćby w przypadku ustawienia maksymalnej wartości przysłony T3.1. Jest to nieprzeciętny obiektyw jednocześnie dla profesjonalistów, jak jeszcze amatorów. Jego korpus jest wytrzymały, a osłona przeciwsłoneczna blokuje dostęp nieporządanego światła.

Cechą charakterystyczną modelu są zębatki współpracujące z systemem follow - focus oraz pierścień przysłony obracany bezstopniowo. Dzięki tym modyfikacjom realne jest istotnie skrupulatne i bezgłośne operowanie ostrością, i głębią ostrości w trakcie filmowania.

Dla ułatwienia odczytu wartości na skali ostrości i przysłony, indeksy naniesione są równolegle do osi optycznej obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.