Menu

Samyang 16 mm f/2.0 ED AS UMC CS / Nikon

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Nikon 
  • Ogniskowa 16 mm
  • Jasność f/2 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Ultraszerokokątny, jasny obiektyw Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS jest przeznaczony do lustrzanek cyfrowych i aparatów kompaktowych z wymienną optyką zaopatrzonych w matrycę formatu APS-C. Obiektyw został zaprojektowany z niezwykłą skrupulatnością. Jego budowa optyczna oparta jest na 13 elementach rozmieszczonych w 11 grupach. W tym zastosowano soczewkę typu ED o nad wyraz niskim współczynniku dyspersji, asferyczną ze szkła optycznego, a także hybrydowo-asferyczną. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi UMC, które bardzo prawidłową transmisję światła.

Samyang 16mm f/2.0 ED AS UMC CS z mocowaniem Nikon F został w dodatku wyposażony w układ elektroniczny pozwalający kontrolować cechy ekspozycji z poziomu aparatu, a także luźno korzystać z zalet automatyki błysku i-TTL. Dzięki pełnej danych na temat zakresu dostępnych przysłon, ogniskowej i potwierdzenia ostrości, fotografowanie obiektywem Samyang stało się prostsze i bardziej komfortowe.

potężna obudowa i jakość wykonania w połączeniu z wysokimi parametrami optycznymi powodują, że obiektyw to ciekawy sprzęt dla wszelkich pasjonatów fotografii.

produkt
firma
Kod producenta
F1120703101
EAN
8809298882112
Model
F (Nikon)
Charakterystyka
Oznaczenia obiektywu
AS
CS
UMC
Szerokokątny
13 komponentów w 11 grupach
Soczewka asferyczna
Soczewka ED
zastosowane technologie
Fizyczne załączone wyposażenie
Przednia pokrywa obiektywu
Tylna pokrywa obiektywu
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
typ gwarancji
Producenta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.