Menu

Samyang 16mm T2.2 VDSLR ED AS UMC CS II Sony E

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 16 mm
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Stałoogniskowy, jasny i wyjątkowo szerokokątny obiektyw 16 mm ze światlem T2.2 producenta Samyang został zaprojektowany dla aparatów z mocowaniem E. Asygnowany dla lustrzanek i aparatów kompaktowych z wymienną optyką wyekwipowanych w matrycę formatu APS-C. Ostrzy już od 20 cm.

Cechą specyficzną modelu są zębatki współpracujące z systemem follow - focus, a także pierścień przysłony obracany bezstopniowo. Dzięki tym modyfikacjom realne jest wyjątkowo precyzyjne i bezgłośne operowanie ostrością, a także głębią ostrości podczas filmowania. Dla ułatwienia odczytu wartości na skali ostrości i przysłony, indeksy naniesione są równolegle do osi optycznej obiektywu.

Jego budowa jest oparta na 13 soczewkach w 11 grupach. W tym komplecie optycznym znajdują się: soczewka rodzaju ED o wyjątkowo niskim współczynniku dyspersji, dwie soczewki asferyczne ze szkła optycznego - jedna typu hybrydowego, druga charakterystyczna. Wszystkie soczewki zostały powleczone najwyższej jakości warstwami anty-refleksyjnymi nowej generacji UMC - Ultra Multi Coated.

Obiektyw szerokokątny o ogniskowej krótszej niżeli dłuższa krawędź użytkowanego materiału światłoczułego, nadzwyczajnie spełni oczekiwania w fotografowaniu obfitych przedmiotów z niewielkiej odległości, a także fotografii architektury, krajobrazów i zamkniętych pomieszczeń.

towar
marka
Kod producenta
F1322706101
EAN
8809298883034
Model
E (Sony)
Charakterystyka
Szerokokątny
1 komponent ED
13 składników w 11 grupach
2 soczewki asferyczne
Fizyczne załączone wyposażenie
Przednia pokrywa obiektywu
Tylna pokrywa obiektywu
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
wariant gwarancji
Producenta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.