Menu

Samyang 21 mm f/1.4 ED AS UMC CS Sony E

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 21 mm
  • Jasność f/1.4 
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Samyang 21mm F1.4 AS UMC CS dla mocowania Sony E to szerokokątny obiektyw o szerokiej aperturze, który pozostał zaprojektowany do aparatów z czujnikiem APS-C. W takich aparatach obiektyw posiada ekwiwalent ogniskowej do 31.5mm, a w aparatach MFT 42mm.

21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS to ręcznie kontrolowany obiektyw (bez opcji autofokusu), nieprzeciętnie nadaje się do fotografowania krajobrazów i wnętrzy. Bezproblemowo może być jeszcze używany jako obiektyw reporterski.

Obiektyw Samyang 21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS zbudowany jest z ośmiu soczewek wklęsłych pogrupowanych w siedem grup, w tym zawarta jest jedna o szczególnie niskiej dyspersji (ED). Soczewka ta składa się z trzech asferycznych składników.

W taki sposób osiągamy najlepszą rozdzielczość na powierzchni całego obrazu. Ultra Multi Coating (UMC) gwarantuje słuszną transmisję światła, a także minimalizowanie efektu flary i zjawy. Przysłona składa się z dziewięciu ostrzy (listków przysłony), a drobna odległość ogniskowania to tylko 28 cm dzięki temu temat zostanie skrupulatnie odcięty od tła przy kompletnie rozwartej przysłonie.

Obiektyw Samyang 21 T1.5 Cine ED AS UMC CS zrobiony jest ze stopu magnezu dlatego też sprzęt jest niesamowicie lekki. Cechy Samyang 21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS Sony E * produkowany dla operatorów obrazów, a także fotografów * Soczewka T1.5 o szerokiej przysłonie * łatwe dostosowanie przysłony/li> * Kompaktowy i lekki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.