Menu

Samyang 21 mm T1.5 ED AS UMC CS Sony E - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 21 mm
  • Rodzaj szerokokątny 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Samyang 21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS dla mocowaniu rodzaju Sony E to szerokokątny obiektyw o szerokiej aperturze, który nadzwyczajnie pasuje nagrywania filmów video jak i fotografii. 21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS to ręcznie kontrolowany obiektyw (bez opcji autofokusu), wyekwipowany w T-markery oraz zaokrąglony kontroler.

Aperturę można gładko przystosować, dzięki czemu będziemy kontrolować obiektyw za pomocą systemu ogniskowania. Obiektyw Samyang 21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS zbudowany jest z ośmiu soczewek wklęsłych pogrupowanych w siedem grup, w tym zawarta jest jedna o niezwykle niskiej dyspersji (ED).

Soczewka ta składa się z trzech asferycznych składników. W taki sposób osiągamy najkorzystniejszą rozdzielczość na powierzchni całego obrazu. Ultra Multi Coating (UMC) zapewnia optymalną transmisję światła i minimalizowanie efektu flary i zjawy.

Przysłona składa się z dziewięciu ostrzy (listków przysłony), a minimalna odległość ogniskowania to wyłącznie 28 cm dzięki temu temat zostanie skrupulatnie odcięty od tła przy w pełni rozwartej przysłonie.

Obiektyw Samyang 21 T1.5 Cine ED AS UMC CS zrobiony jest ze stopu magnezu dlatego również sprzęt jest niesamowicie lekki. Atrybuty Samyang 21mm T1.5 Cine ED AS UMC CS Sony E * wytworzony dla operatorów obrazów, a także fotografów * Soczewka T1.5 o szerokiej przysłonie * łatwe dopasowanie przysłony/li> * Kompaktowy i lekki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.