Menu

Samyang 50 mm T1.5 VDSLR AS UMC Sony E

Cechy produktu

  • Producent Samyang 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Ogniskowa 50 mm
  • Rodzaj standardowy 
  • Typ stałoogniskowy 

Opis

Samyang 50mm F1.5 AS UMC VDSLR Sony E Samyang 50 mm F1.5 AS UMC VDSLR to jasny (F1.5) obiektyw o stałej ogniskowej 50 mm. Obiektyw zaprojektowany został do aparatów pełnoklatkowych i APS-C oraz zoptymalizowany do nagrywania filmów.

Jego konstrukcja optyczna składa się z 9 komponentów w 6 grupach, wliczając w to jeden optyczny składnik asferyczny, a także jedną hybrydową soczewkę asferyczną. Za kontrolę przenikania światła i likwidację refleksów odpowiadają nieprzeciętne i sprawdzone powłoki antyodbiciowe Ultra Multi Coating (UMC).

kompozycja obiektywu i optymalne materiały zastosowane do jego produkcji pozwalają kreować naprawdę wysokiej jakości fotografie. Potwierdzają to recenzje i testy w uznanych magazynach. Składająca się z 8 listków przysłona zapewnia trafną głębię oraz przyjemny efekt bokeh.

drobna odległość ostrzenia wynosi 0.45m, co pozwala fotografowi stanąć blisko fotografowanego obiektu. O firmie Samyang Produkty Samyang znajdują się na rynku od ponad 40 lat. Łączą one w sobie wysokie właściwości optyczne z nowoczesną precyzją, a zaprojektowane zostały równocześnie dla zawodowców, jak i amatorów.

Słowa klucze w przypadku firmy Samyang to prosty, instynktowny, a także wysoka jakość optyczna. Reszta pozostaje w rękach fotografa. Niech poniesie Cię więc wyobraźnia. Daj się zaskoczyć podobnie jak tysiące zadowolonych klientów na całym świecie.

właściwości * typ obiektywu: stałoogniskowy * Ogniskowa: 50 mm * drobna przysłona: F22 * nieznaczna odległość ostrzenia: 0, 45 m * Maksymalna wartość przysłony: F 1.5 * Listki przysłony: 8 * kompozycja obiektywu: 9 składników w 6 grupach * wymiar filtra: 77 mm * Waga: 575 gram

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.